Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Blue Lady
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt > Wasz pulpit
Mardok
Pulpit:



Programy:
  • ObjectDock PLUS : oba paski, pierwszy styl Aero drugi też Aero po lekkim modzie.
  • Samurize : info o HDD / Lan HDD / CPU / Ram / Net
  • Tapeta : PepperProject
  • AveDeck v1.3 : Vertical Calendar
  • Yahoo! Widgets : Yahoo! Weather
  • SamRMF v0.1 by Mardok : pobiera informacje o aktualnej piosence w radiu i wyświetla w Samurize wink.gif
  • Bash Reader v0.1 by Mardok : pobiera 3 najnowsze cytaty z bash.org.pl wink.gif

Bandit
Za dużo, ale fajnie, że napisałeś co tam masz, na coś sie zdały moje mordy.
stivo
QUOTE(Mardok @ 18.03.2008 - 17:42) *

ObjectDock PLUS : oba paski, pierwszy styl Aero drugi też Aero po lekkim modzie.
A to można dwa paski ustawić w OD?
Mardok
QUOTE(stivo @ 19.03.2008 - 00:09) *

A to można dwa paski ustawić w OD?


Dwa, trzy a nawet 15 jak potrzeba wink.gif Nie ma z tym problemów.
Bandit
Nie zaznaczyłeś, że korzystasz z objectdocka (płatnego) na którego, jak każdy polak masz licencje <devil>

A jednak zaznaczyłeś, więc mowa o ObjectDockPLUS , nie Objectdock. Noi to jest właściwie odpowiedź na twoje pytanie stivo.
Z doświadczenia dodam, że po instalacji jak nie będziesz łapał, przyda się youtube.com chodź odpowiedz będzie banalna.
Mardok
Miałem chwile wolną to postanowiłem ponownie zrobić jakiś bajzel na pulpicie wink.gif

Pulpit:


Co do programów nie będę się rozpisywał za bardzo bo w zasadzie użyte zostało to samo co ostatnio tongue.gif
m4ci3kk
normalnie zaj*****e excl.gif excl.gif excl.gif jak zrobic zeby to wszystko wyglądało jak jeden pasek ??....chodzi mi o lewą strone biggrin.gif oczywiscie jezeli mozna sie tym podzielic:p
Mardok
QUOTE(m4ci3kk @ 11.04.2008 - 20:31) *

normalnie zaj*****e excl.gif excl.gif excl.gif jak zrobic zeby to wszystko wyglądało jak jeden pasek ??....chodzi mi o lewą strone biggrin.gif oczywiscie jezeli mozna sie tym podzielic:p


Hym sprawa w zasadzie prosta, Samurize + Tło w png z przeźroczystością (lub zintegrowane z tapetą, jak kto woli). Pierwszy lepszy program graficzny ( byle by nie Paint wink.gif ) chwila czasu i gotowe ;]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.