Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bledna interpretacja kontakotw
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
JAJO
Nie wiem czy komus sie zdarzylo i jest o tym na forum ale szlak mnie trafil i nie chce mi sie szukac. :[

Mianowicie po ponownym wlaczeniu K szlak trafil moj plik cnt.dtb (lista kontaktow). Usunalem go celem sciagniecia aktualnej z serwera GG na ktory exportowalem liste wczesniej.
Po wlaczniu K naturalnie lista kontaktow byla pusta. Z usmiechem na twarzy zaczalem importowac liste kontaktow z serwera GG i (k...wa mac) ku mojejmu zdziwieniu pojawily sie dziwaczne bledy. Czesc kontaktow szlak mi trafil bo:
- K dodal sobie je jako grupy :/
- K stwierdzil ze maja zly format (a wczesniej wlasnie z K exportowalem je na serwer)

Rece opadaja. O_o
psota
Masz pewnie jakieś kontakty z ; czyli średnikiem, a gg traktuje je jako separator, spróbuj z eksportować do pliku kontakty i spróbować ręcznie jakoś naprawić wink.gif
Dexterxx
Ja tam na import/export do serwera gg narzekam odkąd korzystam z tego protokołu... Nigdy to mi poprawnie nie działała chociaż kontakty mam bez żadnych znaków specjalnych...

Zacznij robić backup.. Ja już robię od lat....

A masz może K+ wtyczkę? Może przypadkiem włączona gdzieś Ci backup zapisała wink.gif ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.