Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt w poziomie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Arwena
Większość komunikatorów ma pionowe okno, czy można stworzyć taki komunikator który jest poziomym paskiem....np. nad dolną belką?
Pasek miałby np. autoukrywanie...i wtedy Twój szef już nic nie zobaczy:)
Olórin
Konnekt ma auto ukrywanie w pionie smile.gif, a zrobienie takiego komunikatora jest możliwe, chociaz w przypadku Konnekta to juz nie bardzo ze względu na liste kontaktów smile.gif można by zrobic jakiegos HotKey'a który ukrywa okno K i ikonke i pozniej je przywraca smile.gif
Arlathan
albo zrobić takie coś, ze w opcjach się włącza np. "uwaga-szef/cwiczeniowiec" gdzie po aktywowaniu tej opcji, konnekt siedzi sobie w trayu, zmienia ewentualnie ikonte i tip na powiedzmy "stamina antivirus" tongue.gif i okno mozna otworzyc tylko jak sie nań kliknie przytrzymując jakąś kombinację klawiszy na klawiaturze..

w sumie przydaloby sie cos takiego, bo chalabajda na BD2, omal mnie z konnektem nie nakryl na kolosie podczas "konsultacji" ;P
Arwena
Ten pomysł "stamina antywirus" nawet fajny, hihi. Coś by się przydało, aby szef nie wyczaił komunikatorka.smile.gif
ZenOm
jesli chodzi o ikone to proponuje głosniczek (ktory ja ukrywam), w win 2000 i xp mozna ukryc oficjalny, ale na pozostałych windowsach byly by 2 takie same ikony
shw
a moze po prostu brak ikony i bedzie tylko odstep?
Olórin
ukryc ikone, a wlacza sie okno przez win+f3 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Arwena
biggrin.gif To jest pomysł!
pienio
a jak sie nie da wlaczyc?
to tylko wylaczyc. f13...
PaveL
Ja bym proponowal skrot klawiszowy: CTRL+ALT+K

Skroty klawiszowe zazwyczaj zaczynaja sie na CTRL+ALT a K to wiadomo skad sie wzielo... albo jeszcze lepiej, zeby kazdy mogl dostosowac kombinacje do swoich upodoban.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.