Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Emotki...
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
T O K E N
Siemano:D

Ej Ludzie znalazłem pare (114) fajnych emotikon! Pochodzą z portalu epuls.pl! Tak mi się spodobały że chciał bym je mieć w swoim Konnekcietongue.gif Tyle że jest problem:( Nie wiem jak mogę to zrobić:( Może i komuś (kto by się na tym znał) też by się spodobały:P I zechciał by mi pomóc;-)
Był bym bardzo bardzo wdzięczny!

A o to kilka owych emotek;)


No więc... Gdyby ktoś się zainteresował! To prosze pisać na mój numer gg (12461814), albo na adres e-mail (prawiejakpocztapolska@gmail.com)

Pozdrawiam biggrin.gif

PS.
Mam nadzieję że to dobre miejsce na ten temat huh.gif
LooL
Patrzyłes kiedys do działu: twórcy dodatków ? tongue.gif
http://www.konnekt.info/forum/index.php?sh...=5367&st=20
tam jest wszystko opisane. Jezeli sie zgodzisz to ja chetnie wprowadze emotki, oczywiscie jeśli nie mają *.txt. smile.gif

Ps: Juz widze te tłumy, które walą drzwiami i oknami i piszą do ciebie na gg, to jest forum, a nie biuro obsługi wink.gif

To mają byc emoty pod kView czy kduo ?
ZenitH
Te emoty mają być pod kIEview. Już nad tym pracowałem ale coś mi ich nie wyświetla prawidłowo(próbuje je podłożyć pod emotikony z gg dla zaoszczędzenia czasu)Oczywiście jeśli masz czas to możesz je spróbować zrobić pod kIEview:)
T O K E N
Fajnie że się zainteresowaliście:)
Następnym razem już będę wiedział co mam zrobić dry.gif


(LooL! Jak chcesz zrobić ten plik txt to podaj mi emila albo napisz do mnie to Ci to wyśle)
LooL
Zenith zaklepane tongue.gif
Ja robie tongue.gif
T O K E N
Hej LooL pogadaj z ZenitH'em:) Bo i on i Ty się tym zajmujecie
ZenitH
LooL ja sie od wczoraj tym zajmuje, mialem jakies problemy ale wszystko poprawilem wiec nie musisz juz sie tym bawic, bo praktycznie skonczylem:)

EDIT:
Emoty gotowe. Link:
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=11774
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.