Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Auto Opis
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Gorefest
Witam. Chodzi mi o wtyczkę która sama by zmieniała opis co godzinę za pośrednictwem skryptu jakiegoś na stronie internetowej.Opisy mają być uniwersalne,śmieszne teksty,dowcipy,itp. Dobrze by było gdyby na stronie był system losowania dla kogoś innego opisu żeby się niepowtarzało.
Sieć: GG
Keleos
a czym to miałoby się różnić od tego, co ja zaproponowałem 3 tematy niżej?

http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=11729
Precel
Bardzo. Gorefest chec, zeby opisy byly pobierane z jakis stron z opisami do gg i ustawiane w jego komunikatorze, nie na shellu. Wystarczy pobrac za pomoca wyrazen regularnych te opisy, albo moze tworcy witrynek udostepniaja jakies API i zaaplikowac to w konnekcie.
WRON3k
wystarczy zrobić skrypt do checky pobierający opis z strony następnie dodający do skrótu uruchamiającego Konnekta parametr z opisem

QUOTE(Aule @ 22.05.2007 - 12:36) *

K+ 0.0.1.19

Obecnie komenda wygląda tak:
CODE
konnekt.exe -status(chat){opis wszystkich}
konnekt.exe -status[gg,jab1](chat){opis}
konnekt.exe -status[gg](away) -status[jab1](on){opis tylko jabbera}
konnekt.exe -status[gg]{}

Pierwsza linijka zmienia status wszystkich sieci na "free for chat"(gg dostępny) i opis na "opis wszystkich". Druga robi to samo, ale tylko dla gg i pierwszej sieci Jabbera. Trzecia zmienia w gg status na zaraz wracam i nie zmienia opisu, oraz zmienia status pierwszego Jabbera na dostępny i jego opis na "opis tylko jabbera". Ostatnia zmienia tylko opis w gg na pusty.

i następnie uruchomić ten skrót

----
chyba idzie to zrobić ?;>
dulek000
A FreeK? wink.gif Nie nada się?

Edit: O właśnie, FunK, nazwa wyleciała mi z głowy. wink.gif
ZenitH
FreeK jest do optymalizowania pamięci z tego co pamiętam:D
Keleos
FunK ma opcje automatycznej zmiany statusów. Czasami z tego korzystam.
Nie mniej jednak by działał, trzeba mieć włączony komputer.

Tobie Gorefest chodzi o takie co będzie zmieniać tylko gdy jesteśmy przy komputerze, czy takie żeby samo zmieniało gdy jesteśmy offline?
WRON3k
a mi Funk wywala taki błąd i dla tego o nim nie wspominałem tongue.gif :
dulek000
Gryzie się z jakąś wtyczką. Nie z checky przypadkiem?
WRON3k
masz trochę racji: checky wyłączyłem i funk się załadował
później aktywowałem wszystkie wtyczki łącznie z checky i funK i K się włączył bez problemów
wyłączyłem wtyczkę poczta i jabber i się funk już nie włączył
eh , jak dobrze że ta wtyczka jest mi nie potrzebna biggrin.gif
Keleos
zgadza się, FunK ma problemy z kilkoma wtyczkami i sporo trzeba się namęczyć by odpowiednio je wyselekcjonować ; d
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.