Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Gadula
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Matzec
Czy ktoś z was pamięta Gadulę? Miało to to wyjść około rok temu, były szumne zapowiedzi, 5 dat premier i w ogóle, a wszystko okazało się wielką ściemą? W końcu strona i forum zniknęło...
a dzisiaj znalazłem Gadulę - reaktywację :) http://gadula.pl - sprawdźcie sami :) jak widać po dacie aktualizacji, od miesiąca nic się tam nie zmieniło... ale widać w tym rękę Buczka, już ma 4 sieci, p2p, świetny wygląd, skórki, jakieś magiczne technologie... heheh :)
bakerss
taaaa koleś dobry jest.... w photoshopie :] już widziałem z miecha temu to za piękne żeby było możliwe smile.gif
shw
bueheheh - ludzie - ja bylem w betatesterach gaduli. powiem wam, ze nawet chyba, ze 2 bety wyszly - tyle, ze ich mozliwosc uzytkowa polegala na tym, ze wyswietlalo sie okienko z kilkoma osobami na liscie, a reszta nie dzialala smile.gif
grafika strony jak i komunikatora powala
ciekawia mnie te loga na dole strony...3com, ibm... ciekawe coz one znacza...
a tak w ogole to o ile pamietam gadul mialo byc kilka. gadula, gadula gold, gadula 4 kids, gadula 3d, gadula linux - tak z pamieci te mi przychodza na mysl.
mnie to juz nawet nie smieszy...
Matzec
Ha, więc ty też byłeś betatesterem. Tak tak - też miałem te Gadule u siebie - fajnie działały ;)
Loga są pewnie tak dla ściemy, żeby profesjonalnie wyglądało. Tak jak te nazwy techonologii ;)
Przyznam, że jak wszedłem na tą stronę to nie byłem pewien czy to robota Buczka - dużo się nauczył przez ten rok, strona ładniej wygląda niż jego stare próby zrobienia czekogolwiek! Ale jak poczytałem opis programu... to już nie miałem wątpliwości :)
^BerZerK^
dzizaz co za belkot :-/
jak ktos siedzi w kompach i chlodzeniu, to gosciu mniej wiecej tak potluczony jak firma CPC z ich wiekopomnymi dzielami WC z puszka po sardynkach i metrami rurek :->
Lukas77
Niestety hao ale ekipa Gaduli przebiła Cię! Ich wersja to 0.8Beta, a Twoja to zaledwie 0.6... Szkoda że nikt jej nigdy nie widział, hehe wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.