Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: sygnatureK
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
ZeuS_85
Jako, że moderuje kilka for oraz często na gg mam swoje stałe powiedzenia to chciałbym podrzucić propozycję wtyczki chyba nie zbyt skomplikowanej ale przydatnej.

Wtyczka w oknie rozmów pod prawym klawiszem w meny znajdowałaby się dodatkowa pozycja "SygnatureK" gdzie wyświetlały by się nam gotowe do wstawienia wcześniej zapisane teksty smile.gif fajnie by było z możliwością dodania dodatkowego przycisku w oknie rozmów.

Oraz z dodatkową opcją w menu konnekta gdzie automatycznie wysyłało by tekst do wszystkich otwartych okien na raz.
Bo czasami zdarza sie ze mamy tych okien 10 i nagle trzeba wyjść gdzieś i byłoby komfortowe wysłanie wiadomości (gotowej bądź nie) do wszystkich okien naraz zamiast wpisywać osobno smile.gif
Lwiczek
Chyba jest/była wtyczka która zamieniała wpisane ciągi znaków na inne, z góry zdefiniowane - przy odrobinie wklepwyania powinieneś osiągnąć podobny efekt.

A co do masowego wysyłania wiadomości - w kDodatkach bodajże jest opcja SPAM która wysyła tą samą wiadomość do kontaktów, których okna mamy otwarte (nie wiem, czy działa z tabletką).
Wizard
1. Kadula/KoreK - przynajmniej trochę zbliżone.
2. kDodatki
WRON3k
2. kaway2
ZeuS_85
Lwiczek Tak też myślałem ze do tego będzie służył SPAM, z tym ze właśnie u mnie to nie działa :/ Tylko jednej osobie mogę to wysłać i na tym koniec :/
GuZiK
SPAM z kDodatki nie działa z tabletką
Polecam kAlias [kAway2.dll]
WRON3k
GuZiK: kAlias jest w Kpilot2 a nie w kAway2 wink.gif
Sad
Nie pamiętam jak do końca nazywała się wtyczka, która można mniej więcej w taki sposób wykorzystać - CenzureK ?
WRON3k
cenzura (cenzurek to wtyczka do tlena... tongue.gif )
i cenzura umożliwia tylko zamienianie wiadomości przychodzących sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.