Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Black & White, Area Green
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt > Wasz pulpit
Konrado




Użyte:

VS: Cassandra
Styler: MV2 BlackMilk
FindeXer wzorowany na Leopordzie
Styl ikon: Blend
Tapeta: deviantArt

Pogoda i zegar (oba przerobione do moich potrzeb): Avedesk

Opera: milk_hybrid-_1
Foobar2000: iAva by dawxxx666
Konnekt:

Okno rozmowy: ReserVed modyfikowany w celu ujednolicenia tła.
Tło i Ikonki(nie wiem jak zredukować to tło pod nimi wink.gif): Qla byVed
Konrado
Update:



Foobar2000: na bazie iAva
LooL
Bajer ! wink.gif
Marzą mi sie skiny do K, na razie nie mam co myslec o takich oknach do windy ( no chyba zeby sie godzine komputer włączał ) sad.gif
Bandit
VS' nie żre ani grama explorera więcej, co jest w nim najfajniejsze, a raczej w jego zmianach. Piękne to nie zawsze znaczy przepchane.

Pulpit druga klasa z wyższej półki ;-) tak trzymać.
Konrado
Dlatego zrezygnowałem z WB szkoda mi było ramu na niego, skoro podobny efekt mam na vs.

Dzieki bandit wink.gif
Bandit
WB to fuuj jest ostro, w autostarcie siedzi, i znam z 5 osób które płakało, że po odinstalowaniu Brak pliku NLDR i formacik ;-)
ved
Da siew VSach uzyskac taka przezroczystosc jak ja mam na pulpicie?:>
Konrado
Da się sa takie style smile.gif
Bandit
Nie da sie uzyskać przezroczystości w VS. Co do ved to dlaczrgo wszedzie musi być ta przezroczystość? na moje oko pasował by ci Inspirant, zwykły vs
pasował by na bank ;p
Konrado
Miałem kiedyś vs z transparentnymi ramkami, sam takiego używałem. Zrezygnowałem bo nie mogłem dobrać coś czcionki. Nie pamiętam dokładnie co było nie tak wink.gif
ved
No mi by sie przydal taki VS leopard z przezroczystoscia i blur'owaniem tla, bo stylera chce a zWB sie kloca
Bandit
TimeLClock albo cos takiego, poszukaj, niby do zmiany zegarka *wrecz dosowy* a można w nim ostro pohulać min cienie do wszystkiego, i zero zuycia proca , polecam smile.gif

Inspirant! inspirant! inspirant! :-)
Konrado
Lclock jest na pasek startu a ją potrzebuje zegar na desk'u. Po za tym tutaj też mogę dodać cienie i inne bzdety, ale są mi zbędne.
ved
Mialam inspirant, gowniany jest.

Konrado
Lekki update:

ZenitH
Ładnie, jaki to skin foo?
Konrado
Jako bazy uzyłem Cepiperez's Dark config Kliknij tutaj
ved
to i ja sie pochwale:P


Thanks Konrado za help i krytyczne uwagi;)

DOWN - mi styka taka wersja:> NIe mam czasu na pierdoly:)
Konrado
Co z tego, że były uwagi jak do dziś nie poprawione z braku umiejetności tongue.gif
ciaastek
ved: z tego co pamiętam ktoś tutaj nie lubił windowsowego taskbara tongue.gif
ved
Mam full leopard musi byc task
Konrado
Sa programy pozwalajace podmieniac taski na te pochodzace z innych systemów.
ciaastek
właśnie ja też zagościłem leoparda na pulpicie i szukam coś a'la Finder tylko, żeby to naprawdę działało.. Konrado, masz coś takiego?
ved
Nie ma czegos tagiego:>

I nie da sie zorbic IMHO, mozesz sobie objectbara ustawic ale to ci tylko tyle da ze bedziesz mial skroty w ni mw zadnym wypadku nie wspolpracuje to z otwartymi oknmi:(

Czyli ogolnie mowiac nie da sie:)

EDIT: Chodzilo mi o to ze nie da sie przerobic tego paska zeby dzialal TAK
Konrado
Żyj ved w takim przekonaniu do śmierci biggrin.gif Ciaastek zapraszam na PW wink.gif
ciaastek
Jak ja lubię takie miłe niespodzianki biggrin.gif
Oslo
Mozesz opisac jak zrobiles efekt listy kontaktow ? Dokładniej jak zrobić takie glass'owe tło ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.