Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: CzystKa
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Rafit
Co do nazwy nie mam pomysłu.
Generalnie chodzi o to, że np mam 400 kontaktów w konnekcie i nie wiem z kim gadam z kim nie.
Przydałby się program, który by generował listę kiedy ostatni raz gadało się z daną osobą (z datą itd) i ile razy :-)
Pozwoliłoby mi to wyrzucić pewnie połowę ludzi z listy :-)

Jak myślicie?
DjSerek
Eeee...wystarczy przejżeć historie ;P?
GuZiK
i ustawić wg. rozmiaru wszystkie rozmowy ;-)
Keleos
eee a jak się ustawia wg. rozmiaru? ...
Chyba, ze ci o np. w Total Commanderze chodzi.. ale tam są tylko numery i trochu to męczące jest sprawdzać który numer jest czyi... ; )
Sad
Kliknąć na kolumnę z rozmiarem? (w oknie historii)
SkkF
Zainteresuj się wtyczką "aKtywny"
keeveek
Jeszcze była jakaś lista naszych rozmówców w kDodatki? czy k+ ? Nie wiem, może ktoś pamięta?
SkkF
kDodatki ma statystykę, gdzie pokazuje ilość kontaktów na liście i to by było chyba na tyle.
keeveek
A nie, chyba sobie przypomniałem, że to był taki dodatek do tabletKi. Wyświetlał w liście rozwijanej X ostatnich rozmówców.
Keleos
@Sad: hehe, no dobra, zlamiłem.. nie zauważyłem tego paska wcześniej...

Ale to niestety nie rozwiązuje problemu, bo wiadomo, że najnowsze kontakty mają najmniejsze pliki.. a w dodatku niektórzy (czyt. Ja) kasują co jakiś czas historię... i potem wszyscy mają ten sam rozmiar pliku = 0 kb ; P

Może też się zdarzyć, ze się z kimś rozmawiało pół roku temu co nie miara, archiwum się na megabajty uzbierało, a ta osoba zmieniła w tym czasie numer i z nią od tych 6 miesięcy nie rozmawialiśmy... wtedy to trochu bezużyteczny sposób, porównywanie rozmiarów archiwum ; )
grzecisz
Wątpie żeby się komuś chciało pisać coś takiego... Ale... Tak sobie kombinuje i dochodze do wniosku, że dałoby się to zrobić jakimś zewnętrznym skryptem smile.gif

Troche hardcore, ale co tam wink.gif
Zrzucamy liste bazującą na czasie modyfikacji plików historii (otrzymujemy UIDy), dodatkowo można by ściągać w tym procesie rozmiar pliku danego UIDa (teoretycznie bedzie to ilość rozmów) i zrobić z tego listę tekstową. Później wystarczy pozamieniać UIDy na Nicki - kolejny skrypcik, który może wykorzystać zrzuconą listę kontaktów. I proszem gotowe biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.