Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GG-Emotki Wyswietlanie
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Edii
Witam

Prosił bym o wtyczkę która będzie pozwalała na to ze przy wpisywaniu emotek one od razu się ukazują tak jak w GG 7.0.

Pozdrawiam
LooL
Chyba wiem o co ci chodzi. Ze jak w oknie rozmowy napiszesz ":)" to zeby ona odrazu sie zamieniała na emote. Nie ma takiej wtyczki. ":)" dopiero zamienia się na emote po wysłaniu.
WRON3k
lool: heh, umieścił posta w propozycjach czyli proponuje stworzenie takiej wtyczki!

dla mnie zbędny wodotrysk , ale może przyciągnąć trochę użytkowników tongue.gif
LooL
No fakt, wydawało mi sie ze to dział pytania. biggrin.gif
wątpie zeby kiedykolwiek cos takiego powstało do K, no chyba ze Sija i inni devowie umieraliby z nudów. wink.gif
Edii
Szczeze wam powiem ze to jest przydatne bo czasami mozesz sie machnac i napisac zamiat <przytul> to <przytup> i ci nic nie wyswietli xD. Sami pomyslcie o tym jesli uzywacie emotek ;P.


Pozdrawiam wink.gif.

Ps jest mozliwosc przeniesienia tematu do propozycji?;>
Wizard
Marny 'argument' wink.gif.

Aczkolwiek gdyby zostało zaimplementowane coś takiego np. w K+ (jako jedna z opcji itp.) to zapewne bym skorzystał. Na pewno jednak jest to zbyt błaha rzecz, by robić osobną wtyczkę. Będzie jako dodatek - fajnie, nie będzie - płakać nie będę smile.gif.

PS. Przecież jest w propozycjach smile.gif
LooL
QUOTE(Edii @ 28.03.2008 - 20:30) *

Szczeze wam powiem ze to jest przydatne bo czasami mozesz sie machnac i napisac zamiat <przytul> to <przytup> i ci nic nie wyswietli

To tylko i wyłącznie zalezy od rodzaju emotek, a raczej tego pod jakimi nazwami mają się wyswietlac.
Edii
Jak ktoś przechodzi z GG na Konnekt. To uwierz mi przydaje sie xD;).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.