Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt xxx - nasze instalki
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
ZeuS_85
Edytowałem Temat, bo może jeszcze by kto chciał coś wrzucić od siebie

Konnekt xxx - nasze instalki
Instalka Konekta z gotową konfiguracją i wtyczkami



Chciałem zaprezentować moje zestawienie. To znaczy konnekta w wersji przenośnej.
Jeżeli macie możliwość to wypróbujcie i ewentualnie powiedzcie co jest nie tak smile.gif
Chce go rozesłać szerszej grupie (a konkretnie na uczelni) smile.gif

Komunikator skonfigurowałem tak by nie było żadnych problemów lub błędów (to znaczy tak myślę tongue.gif)
Wystarczy tylko wpisać numery i można zacząć pracę na nim smile.gif

screen:


Pobierz:
http://www.mediafire.com/?7pblnta5txi (19.88Mb)
Instalator zbudowany przeze mnie.



Wtyczki aktywne:

ui.dll w98/XP/Vista UserInterface
0.1.22.54

notify.dll Powiadomienia graficzne nad zegarkiem systemowym
0.4.7.2

kIEview.dll Okno rozmowy z emotikonami i stylami css
0.1.8.3

ggimage.dll Obrazki w GG - pozwala na przesyłanie obrazków
0.2.5.11

k.Lawa.dll Umożliwia przypisanie skrótów klawiszowych dla większości funkcji programu.
0.3

sound.dll Obsługa dźwięków
1.4.0

exPIMP.dll EXPort IMPort - import/export kontaktów i ustawień
1.3

grupy.dll (SprzątaczK) - Umożliwia segregowanie kontaktów na liście wg. sieci, statusu lub grupy.
0.5

kDodatki.dll dodatki - Funkcja whois, ping, sprawdzanie połączenia, wyłączanie monitora, kopiowanie danych ze schowka, wysyłanie wiadomości do wszystkich otwartych okienek, wysuwanie tacki traya
v0.9

kLock.dll Wtyczka blokująca Konnekta na żądanie
1.5.5.0

linKer.dll Umożliwia ona otwieranie stron do których linki są umieszczone w opisach kontaktów
1, 0, 0, 0

sms.dll Wysyłanie SMSów
1.8.2

TloK.dll Tło na liście kontaktów.
0.5.4.1

DzielniK.dll Dzieli wiadomości wysyłane przez nas z gg na mniejsze
0, 0, 2, 0

freek.dll Optymalizacja Pamięci - Testowane na XP/Vista
0.0.0.3

kboard.dll Tablica do rysowania - inny sposób komunikacji
0.2.3

kLogon.dll Na ekranie logowania Windowsa pojawia się liczba nieprzeczytanych wiadomości
0, 1, 0, 0

kMigacz.dll Gdy otrzymamy nieprzeczytaną wiadomość miga nam dioda scroll lock. Można także ustawić, by miganie odbywało się przy zmianie statusu wybranych kontaktów. Niby nic, a cieszy. Ocena: 9/10.
0.6.3.1

ksl.dll (kStatusLog) Logowanie statusów opisowych. Zapisuje opisy (nasze i naszych kontaktów) do historii lub pliku
0.0.5.8

kstyle.dll Wtyczka pozwalająca ładować schematy ikonek/kolorów...
1.2.1

Olew.k.dll Ciche ignorowanie kontaktu. Ignorowana osoba może sobie do nas pisać, a my i tak tego nie widzimy. Możliwość automatycznych odpowiedzi.

seleKcja.dll Pokazuje kto ma cię na swojej liście gg (mało precyzyjna)
0.0.0.4

statusek.dll Dzięki tej wtyczce możemy dodać samych siebie do listy kontaktów GG, Tlena, Jabbera i AQQ
1, 0, 0, 8

szuKacz.dll Przeszukiwanie listy kontaktów
0.9.3.2

ZniKacz.dll Wtyczka pokazująca kto jest "ukryty"
1.0.0.4

kBirth2.dll Wtyczka sprawdza kto obchodzi urodziny i umożliwia szybkie wysyłanie życzeń urodzinowych
2, 0, 0, 1

bledniK.dll Sprawdzanie pisowni dla Konnekt'a
0.0.0.1

Gadacz.dll Gadacz - czyta wiadomości (wymagany syntezator mowy)
0.2

ukryj_opis.dll Ukrywa opisy wybranych osób
1, 0, 0, 1

gg.dll protokół Gadu-Gadu™ (obsługa sieci gg)
1.7.2

tabletka.dll Rozmowy w zakładkach
1, 6, 2, 00158

dwutlenek.dll Obsługa sieci Tlen
0.1.10

kAQQ.dll Obsługa sieci AQQ
1.1.0.6

kZmieniacz.dll Zmiana statusu opisowego wybranej sieci lub wszystkich na raz smile.gif
1, 4, 1, 19

faworki.dll Ulubione strony, pliki i katalogi jako kontakty
0.1.1.8

kRSS.dll Czytnik RSS dla Konnekta
1.6.6.0

4coders.dll Kolorowanie składni
1, 0, 0, 0

poczta.dll Odbieranie i wysyłanie e-maili
1.0.0.4

konnferencja.dll Konferencje w GaduGadu (umożliwia tworzenie konferencji)
1.0

kTransfer.dll Przesyłanie plików
2.0.0.11

Poczta.dll Odbieranie i wysyłanie wiadomości e-mail
2.0.0.11

kRadio.dll Radio dla konnekta (masa stacji, możliwość dodawania stacji, możliwość nagrywania, ...)



---------------------------------------------------------------------------------

Wtyczki wyłączone:

kJabber.dll obsługa sieci Jabber
0.3.19.0

KiK.dll Gra w Kółko i Krzyżyk
0.9.2.0

abc.dll Wtyczka testowa konnekta
0.1.1.111.

kAva.dll Umożliwa wstawienie avatara do kontaktu (w opcji "więcej").
0.0.0.1

kLAN.dll Rozmowy po Lanie
0.3.0.5

MetaK.dll (Metakontakty) podpinanie innych kontaktów pod wybrany kontakt (sprawdza sie doskonale jeżeli ktoś ma kilka numerów)
0.0.3.12

Cenzura.dll Cenzuruje niekulturalne wiadomości przychodzące
1.0.0.1

Guzik.dll ---
0.0.0.1

kNotes.dll Umożliwia przypisanie notatki do danego kontaktu.
0.4.3.0

kcmd.dll Pełni funkcje konsoli poleceń CMD
1.0.0.0

KoerK.dll korekcja pisania (np. ci na Ci)
0.0.0.1

Kplus.dll (K+) Dodatki do konnekta
0.0.1.18

.dll Pozwala na zdalne odbieranie i wysyłanie wiadomości
1.0.0.5

Actio.dll Pozwala na dzwonienie z Konnekta
0.7.10.0

kAktywny.dll Ukrywanie swojego opisu przed wybranymi osobami.
0.0.0.4

kUpdate.dll automatyczna aktualizacja
2.7.0.0

ASTAT.dll Auto status
0.0.1.0

FavIcon.dll Możliwość wyboru własnej ikony obok kontaktu
0.2.1.0

KoreKtor.dll korekcja pisania wiadomości w locie (np ci na Ci)
0.0.3.5

kTerminarz.dll Prosty timer do konnekta
1.0.0.4


Z góry zaznaczam, że projekt ma na celu uprościć instalacje i konfiguracje osobą, którym nie chce sie przez to wszystkim przechodzić.
Żadnych plików nie przerabiałem od strony kodu (oprócz aktywnego stylu CSS - mam nadzieje ze sie podoba). Żeby ktoś sobie czegoś nie pomyślał.

proszę o uwagi:
- co poprawić
- co dodać
- może trzeba zmienić coś w kreatorze instalacji (oczywiście kreator na szybko robiony, bo głównie chodzi mi o sam program)


Podziękowania dla wron3k za małą pomoc tongue.gif
Nazgul20
Myślę, że dublujesz KonnektPlus.
Bandit
Dokładnie, podejrzewam, że nawet nie poszukałeś.
ZeuS_85
Bandit a ja myślę ze jak byś zainstalowało i sprawdził to byś zobaczył, że w konnekcie jest odnośnik do strony projektu KonnektPlus smile.gif Z tym ze instalowałem go i cześć znajomych też i nie wiem jaka tego jest przyczyna ale prawie wszystkim się sypał smile.gif Tą instalacje robiłem równocześnie na 3 kompach i było dobrze dla tego interesuje mnie czy w szerszym gronie równie dobrze będzie działał smile.gif

Wystarczy zainstalować i zmienić miejsce docelowe instalacji zapisując np C:/Programy files/Konekt2. Instalacja bez wpisów jakichkolwiek w rejestr i innych rzeczy, żeby nie śmiecić kompa i w razie konieczności przeinstalowała systemu wystarczy spakować go rar-em i przenieść na nowy system smile.gif
Aule
Zastanawiam się tylko czemu włączone są np. faworKi, a wyłączony np. kJabber, czy K+.

I tak dla poprawności. Nie ma takiej wtyczki jak MetaKa, jest MetaK. Tak samo kLANN.
2230093
a ja bym wogole sie wstrzymal bo skoro bedzie "niedlugo" ta mityczna 7ka to nie widze wiekszego sensu na pompowaniu sie dla wersji gdzie stagnacja i marazm osiagnol juz maksymalny poziom perfekcji zastoju. to oczywiscie moje prywatne zdanie.
LooL
Konnekt Plus juz swoje zrobił. Nie ma sensu robic kolejnej instalki. Juz lepiej czekac na K 0.7 smile.gif
stranded
QUOTE(ZeuS_85 @ 28.03.2008 - 08:47) *

Bandit ...Tą instalacje robiłem równocześnie na 3 kompach i było dobrze dla tego interesuje mnie czy w szerszym gronie równie dobrze będzie działał smile.gif....


ja instalowałem k+ chyba na 8 i i tak się sypie niektórym rolleyes.gif
ZeuS_85
QUOTE(Aule @ 28.03.2008 - 12:51) *

Zastanawiam się tylko czemu włączone są np. faworKi, a wyłączony np. kJabber, czy K+.

I tak dla poprawności. Nie ma takiej wtyczki jak MetaKa, jest MetaK. Tak samo kLANN.


Wtyczka kLAN, MetaK są smile.gif ale są wyłączone podobnie jak Jabber. Zawsze każdy będzie sobie mógł włączyć jak tylko będzie chciał smile.gif
Faworki dla tego ze nie wiem jak wy ale ja wole sobie zapisywać witryny www na konnekcie pod osobną zakładką smile.gif Podobnie jak skróty do programów (zamiast ładować do paska szybkiego startu)
W standardowych ustawieniach nie jest to aż tak potrzebne przeciętnemu użytkownikowi komunikatora internetowego
Głownie stawiałem na niezawodność co mi sie chyba udało sadząc po tym, ze nie ma żadnych błędów.

Co do pytania po co ta instalka skoro ma wyjść nowy konnekt. A po to, że do póki nie ma nowego konnekta to trzeba zadowolić się tym co jest smile.gif

A tak na marginesie docenia to Aule, że mnie tak bardo lubisz (już od samego początku) i sadzisz mi BEZSENSOWNYMI ostrzeżeniami smile.gif
Szkoda tylko, ze moją odpowiedź na problem traktujesz jako "nabijanie postów" a sam piszesz posty nie wnoszące zbytnio nic do tematy smile.gif


post niżej:
QUOTE(DjSerek @ 28.03.2008 - 20:21) *

Aule chodziło o to, że źle podpisałeś wtyczki, a nie o to że nie istnieją dry.gif .

To zwracam honor, źle zrozumiałem choć to tylko zwykłe literówki. Juz sie przyzwyczaiłem ze nie przypadłem Aule do gustu wink.gif
DjSerek
Aule chodziło o to, że źle podpisałeś wtyczki, a nie o to że nie istnieją dry.gif .
WRON3k
moja wersja:

http://www.mediafire.com/?b9jtv0afgwm

wypakować , najlepiej na partycje D (na d jest ustawione tło do tłoka i style do kIEview i przez co jeśli nie będzie na D prawdopodobnie wywalą errora )

(w następnej wersji , jeśli takowa kiedyś powstanie zostanie wyłączony wizardek bo i tak za dużo w nim nie można ustawić...)
Aule
Ehhh, chciałeś propozycje zmian to zaproponowałem i dodatkowo zwróciłem uwagę na błedy w nazwach wtyczek.

Co do ostrzeżeń to sam sobie nagrabiłeś i wiesz doskonale czym.
nowako84
Krótko pisząc dałeś rade, grunt że są nowe pomysły smile.gif
JJ.
zastanawiam się czy macie taki sam problem jak ja, a mianowicie zrywa mi się połączenie z gg. Trwa to czasem nawet ok. 2 godzin od połączenia. Jest denerwujące i to nie wina gg, bo znajomi, którzy mają inne komunikatory nie narzekają na połączenia. Co z tym zrobić?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.