Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt w wersji mini + pluginy (gg)
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
nowako84
Kochani wstawiam dla mniej doświadczonych użytkowników którzy nie radzą sobie w poszukiwaniu dobrych wtyczek do obsługi protokołu gg w konnekcie gotową paczkę już z tym komunikatorkiem zawierającym pluginy: gg.dll, exPIMP.dll, ggimage.dll, kIEview.dll, sound.dll . Po instalacji wystarczy podmienić folder Konnekt w Program files na ten który znajduje się w paczuszce, następnie wpisujemy swój numer gg + hasło i finito. Nadmienię iż do zestawu dołączyłem emotikony z gg 7.0. Mam nadzieję że komuś sprawię radość wink.gif Pozdrawiam.

Link Do Paczki z Konnektem:

http://rapidshare.de/files/38963176/konnekt.rar.html
Nazgul20
Ile jeszcze takich "zmodyfikowanych" paczek się pojawi na forum? dry.gif
LooL
To się robi troche nudne sad.gif
stranded
takie paczki jednak o czymś świadczą wink.gif
GuZiK
e...? o ile dobrze pamiętam to te pluginy są w standardowej paczce...
nowako84
tak GUZIK masz rację, nazwa mini paczka pochodzi od tego że są w niej tylko te pluginy które wymieniłem, interesuje się tym komunikatorem od bardzo dawna poczekam aż hao wykombinuje kolejną ulepszoną wersje konnekta, narazie sam dla siebie testuje nowe wtyczki bo nie mam za bardzo czasu na modyfikowanie, codzienna praca pochłania mój jakże cenny czas. smile.gif
Aule
Dobrze że chociaz ktoś z ZU coś chce robić. Jednak tak dla ścisłości hao, nie tao, a ta wersja będzie chyba jakąś wspólną pracą, nie tylko samego hao ;-)
nowako84
tak masz racje Aule ale my nie znamy pałeczki czyli kodu tego programu żeby cokolwiek modyfikować, jedynie hao a my możemy tworzyć dodatki co najwyżej smile.gif
joshua
można by wydać taką mini paczkę, która jak nowako84 zawierałaby podstawowe pluginy do obsługi gg + dokładną kopię okienka gg i emotów.

to by chyba uświadomiło ludzi,że od gg do konnekta niedaleka droga - i jest to możliwe w szybki sposób. im mniej w paczce wtyczek, tym mniej opcji do ustawiania.
a może kiedyś "po cichu" podmienić gg, na jabbera...i zacząć małą rewolucję na naszym polskim podwórku wink.gif
nowako84
Bez cytowania poprzedniego posta
Konnekt Plus w wersji mini zawiera tylko pluginy do obsługi protokołu gg, ale niektórzy wolą starą tradycyjną wersje konnekta taką jak moja. Serdeczne Pozdro dla STRANDED
stranded
nie tylko do gg
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.