Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: formatowanie pól
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
yozz84
mam problem z formatowaniem pól a mianowicie wpisuje w miejsce odpowiedzialne za Pasek tytułów takie cos:

CODE
{profile} {UID} - {"info"}


wyswietla mi sie nazwa profilu i status ale numer UID czyli w tym wypadku moj numer gg juz nie... jest po prostu wolne pole...

co robie nie tak?
keeveek
Wyświetla Ci się Twój opis na belce konnekta? Ciekawe, bo u mnie nie.
LooL
O dziwo u mnie tez nie...

Czt ktos mógłby dac screena z domyślnymi zmiennymi- dobrze mówie ? dla pól? troszkę namieszałem i odczuwam duzy brak przycisku przywróc domyślne ustawienia biggrin.gif
yozz84
u mnie działa opróćz tego UID-u :/ i nie wiem dlaczego...

opis sie pokazuje jesli jest ustawiony... jesli nie to jest tylko: "Nazwa profilu - "



(pomiedzy [ i ] jest nazaw profilu któą zamazałem)

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (belka_2.jpg)
Keleos
a usuń spację po "display".. niby nic, a może pomoże ; d
Dexterxx
Ej skarby moje a zastanawialiście się jaki tam niby ma być numer wpisany gdy np mamy gg, aqq itd.....?
Po prostu {uid} tam nie obowiązuje....
keeveek
Faktycznie, opis działa, ale tylko dla jabbera.
Bandit
Dam ustawienia w piątek, u mnie działało na każdej sieci.
grzecisz
Czy jest w ogóle jakiś spis zmiennych formatujących?... Nudzi mi się już metoda prób i błędów, a chce po prostu dodać Ksywke do TIP'a... :|

-----
edit:
Heh... Czlowiek jak kombinuje to czasem cos wymysli wink.gif exPiMP -> Exportuj kontakty -> (pozniej robimy podgląd jakimś edytorem tekstowym) -> na samej gorze sa wszystkie pola... Sęk w tym żeby trzymać się wielkości liter (o dziwo pole 'Display' nie obowiązują te zasady - dziala jako {display} ...)

Oto kilka z nich (nie sprawdzalem wiekszosci):
CODE

UID
Net
Status
Host
Port
Name
Surname
Display
Cellphone
Phone
EMail
Info
Locality
Country
Nick
Born
Group
Street
Gender


Miłego... wink.gif
Bandit
I to jest odpowiedź na pytanie, trzymanie się dokładnie dużych liter.
grzecisz
Teraz to łatwo powiedzieć biggrin.gif tongue.gif wink.gif
keeveek
Bandit, to jak proponujesz zrobić żeby opis na belce okna głównego był np. z sieci GG
Bandit
Jak na moje to wpisujesz tam komende odpowiadającą za opis, wyłączasz kjabbera, i reszte sieci zostawiasz gg, potem na nowo i powinien być ten z gg meczyłem się z tym kiedyś dość sporo. Jak to nie pomoże daj znać to zainstaluje K i powiem.
keeveek
Niestety, opis pobiera mi zawsze z jabbera
GuZiK
może ma na to wpływ kolejność wtyczek na liście ?
keeveek
Nie ma. Jabber jest na samym dole
Dexterxx
... Wtyczki ładują się od góry w dół... daj jabbera nad gg.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.