Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ukrywanie opisu przed konkretna osoba
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Jace_k
Witam!
Szukam wtyczki, ktora umowzliwilaby mi ukrycie wlasnego opisu(nei statusu!) przed osoba,

sa wtyczki ktore ukrywaja status -> 'ukryj status przed nim', czy tez wylaczaja' opis jakiejs osoby na naszej liscie kontaktow 'ukryj_opis.dll', ale mi chodzi o odwrotna rzecz - ukrycie wlasnego opisu przed inna osoba.
ved
jak w Gadu Drasu to sie nie da bo protokol kulawy
Lukas77
Poprawcie mnie jeśli się mylę ale jeśli masz w konfiguracji GG zaznaczone "mój status widoczny tylko u znajomych z mojej listy" i zaznaczysz "ukryj status przed nim" na liście kontaktów to opis również nie będzie się wyświetlał.
Jace_k
QUOTE(Lukas77 @ 24.04.2008 - 16:26) *

Poprawcie mnie jeśli się mylę ale jeśli masz w konfiguracji GG zaznaczone "mój status widoczny tylko u znajomych z mojej listy" i zaznaczysz "ukryj status przed nim" na liście kontaktów to opis również nie będzie się wyświetlał.


jesli chodzi o kadu to jest to mozliwe, to tym bardziej w konnekcie musi byc smile.gif
http://www.kadu.net/forum/viewtopic.php?t=8967


update:
juz dziala wystarczylo w ustawieniach dac 'moj status widoczny tylko u znajomych z mojej listy' oraz klikajac na kontakt na liscie 'ukryj status przed nim' i nasz opis staje sie niewidoczny dla tej osoby.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.