Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: okno rozmowy nie aktywne
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
ZAP
Przed chwila wlaczylem kompa i zobaczylem takie cos









oczywiscie nie jest to biale tlo to okno jest nie aktywne nie widac kto co do mnie pisze jak kliknac myszka tez nic nie pokazuje nie mam pojecia o co chodzi poradzcie cos prosze nie wiem co sie stalo i jak to naprawic przywrocilem ustawienia ale tez nic to nie dalo
LooL
Ustawienia > wygląda > okno wiadomosci > zmien kolor...
Nie do konca zruzmiałem o co chodzi, jakbys uzywał przecinków to było by troszkę lepiej wink.gif
ZAP
QUOTE(LooL @ 24.04.2008 - 22:01) *

Ustawienia > wygląda > okno wiadomosci > zmien kolor...
Nie do konca zruzmiałem o co chodzi, jakbys uzywał przecinków to było by troszkę lepiej wink.gif


Używam konnekta już kilka lat wiec wiem gdzie zmienic kolor chodzi o to że to okno nie jest aktywne nawet jak dam prawym myszki nic sie nie dzieje w historii tez jest biały ekran i nic nie widać


Teraz tak przeinstalowalem konnekta nic to nie dalo odinstalowalem konnekta wykasowalem wszystko z rejestru z dokumentow restart windy instalacja na nowo konnekta i problem jest nadal ten sam o co chodzi ???

nie chce gg pomocy!!!
ZAP
prosze o jakiekolwiek sugestie juz sie poddalem nie wiem o co chodzi jedyna mysl jaka mi przychodzi to zainstalowany SP3 moze on jest powodem moe ktos mial taki problem???
LooL
Jedyne co przychodzi do glowy to reinstal K, albo utwórz nowy profil i zobacz czy bedzie to samo...
ZAP
niestety nadal jest to samo chyba format zrobie albo odinstaluje SP3 i zobacze moze to jego wina
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.