Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Powiadamianie w oknie rozmowy.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Arwena
Może już jest taka opcja, ale narazie się nie spotkałam. Chodzi mi o ikonkę, która powiadamia o nowej rozmowie. Mogłaby ona być wklejona gdzieś w ramkę w której się pisze, np. obok "wyślij plik". Czasami ktoś się dobija, a często jesteśmy np. zajęci rozmową z kimś innym i nie spoglądamy na belkę. Potem się okazuje, że jakaś ciocia Zosia się dobijała 2 godz. Taka mała, migająca ikonka bardzo by ułatwiła sprawę. biggrin.gif
paveleck
moze i to racja,ale jak dla mnie wystarcza powiadomienie dzwiekowe,poza tym wtyczka pomaga nie przegapic zadnej rozmowy.nie potrzeba (moim zdaniem) powiadamiania o nowej rozmowie w 10 miejscach tongue.gif
swistak
Tez tak uwazam. Wydaje mi sie, ze kNotify + Dzwieki w zupelnosci wystarcza.
Sahasrara
Bardzo ciekawy pomysł moim zdaniem. Ja dźwięków nie używam wogóle - jako opcja byłoby to coś nowego (chyba?) i przydatnego.
piotr.ek
Jestem jak najbardziej ZA smile.gif Doskonaly pomysl, nie trzeba by bylo latac wzrokiem i kursorem po ekranie... kolejny krok w kierunku maksymalnej wygody biggrin.gif
Arwena
W pracy np. często nie ma dźwięków...a czasami dźwięki się zlewają... biggrin.gif
Olórin
czemu nie? jako opcja? w wykonaniu nie było by pewnie trudne

edit: ja wylaczylem sobie dzwieki dostępnosci, wiadomosci raczej zostawie, chociaz jak ktos muzyki slucha to może nie uslyszec
Arwena
....acha i jeszcze coś, jak się słucha mp3, to dźwięków też nie słychać.
Zakrn
Jak się dobrze ustawi, to słychać... Ale popieram propozycję... nie wszędzie mam głośniczki, czy słuchawki.
Lukas77
Wiem coś o tym, też czasem pegapiam na parenaście minut jakąś rozmowę, taka opcja by się przydała...
Puma
Propozycja jest bardzo dobra, mi się zdarza przegapić przez kilku minut gdy ktoś się dobija, dźwięków nie używam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.