Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt WW
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
WinterWolf
Oto jak wygląda mój Konnekt (tylko on i nic więcej):




TłoK - Tapeta pulpitu jako tło
K+ - schowane ramki i toolbary
kDuoView - przerobiony ReserVed
kStyle (ikony) - Q-la final
SprzątaczK - grupowanie wg sieci
kNotify - vGlass
kSound - Voyager
emotki - brak (niestety... Mam problem z wsadzeniem tam emotek Gopix X_x)

Windows Theme - ZuneXP



PS. Jeśli ktoś posiada emotki Gopix działające pod kDuoView, to byłabym za nie bardzo wdzięczna...


A tutaj ujednolicona wersja ReserVed by zhvir z avatarami przeniesionymi na jedną stronę:
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (ReserVedUjednolicony.rar)
T.Z
GE-NIAL-NE! Cóż więcej mówić... Po prostu boskie! Gratuluję!
Mogłabyś powiedzieć, jak zrobiłaś ten widok w oknie rozmowy? xP
Wizard
Również się przyłączam do gratulacji - perfekcja smile.gif. Cud, miód i orzeszki wink.gif.
EmiLio
Piękny konnekt, moje gratulacje smile.gif
Konrado
Ja z ved mielismy prawie identyczny 4 miesiące temu wink.gif Bez innowacji biggrin.gif
WinterWolf
@T.Z: Za okno rozmowy tutaj odpowiada wtyczka kDuoView. Używam przerobionego stylu okna rozmowy ReserVed by zhvir. Styl ten pozwala mieć tapetę pulpitu również w tym oknie.

@Konrado: Nie mogłam wiedzieć co mieliście 4 miesiące temu XD W każdym razie miło wiedzieć. Twoje i ved wizualne cuda, które wyprawiacie z Konnektem są warte obejrzenia biggrin.gif Zainspirowaliście mnie do pogrzebania w sieci i dokonania gruntownej przebudowy nudnego, windowsowego pulpitu XD Jak po sesji egzaminacyjnej posprzątam na desktopie i nie zapomnę to pokażę całość smile.gif
Konrado
WinterWolf: No i dobre smile.gif Co prawda my już z ved Konnekta nie uzywamy, ale cuda są nie mniejsze biggrin.gif
Bandit
Nie wiem co wy w tym widzicie, ja miałem takiego k na screenach z przed roku :/
ved
bandit znow nudzisz;)








To mirka oczywiscie, zaden konnekt
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.