Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Propozycja: opis ustawiany przy wyłączeniu K.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Sahasrara
Załóżmy że się ukrywam. Mam status opisowy i chcę wyłączyć K. tak żeby nikt z moich kontaktów nie połapał się że tam wogóle byłem. Muszę

1) najpierw zmienić status na niedostępny - bo gdybym po prostu wyłączył program, opis by znikł i cała konspira na nic

2) odczekać chwilę - pamiętacie: ikonki z gg "szarzały" jak już byliśmy rozłączeni z serwerem

3) wyłączyć K.

Chciałbym żeby pojawiła się opcja automatycznego wysyłania statusu opisowego na serwer po wyłączeniu K. Wtedy ja wyłączam K. normalnie - tylko on wysyła status na serwer - po czym zamyka się. Jest to do zrobienia? (oczywiście jako opcja)
hao
Gdybyś po prostu wyłączył program, po prostu zmieniłbyś na niedostępny... W zależności od ustawień automatycznych opisów, zmieniłbyś na automatyczny opis, lub zostawił aktualny.. .Żadnej różnicy...
Sahasrara
Nie rozumiem. Jak wyłączam K. normalnie to opis się wysyła?
hao
ta... automatycznie wybierany jest niedostępny
werw0e
QUOTE(Sahasrara)
Nie rozumiem. Jak wyłączam K. normalnie to opis się wysyła?

tak jakby biggrin.gif
Sahasrara
Ech, kolejny temat, kolejna kompromitacja. wink.gif No ale nie ma o tym chyba w żadnej dokumentacji?
Zakrn
Niestety muszę Sahasrara poprzeć - status się nie wysyła... Testowałem. Może trzeba coś włączyć w konfiguracji, a ja o tym nie wiem?
Lukas77
Eeee, jak to nie ma? Ja już zdązyłem się przyzwyczaić że jak zamknę K. to nikt się nie pokapuje że w ogóle byłem w sieci.... Panowie!!!
case
tak jest :!:

opisy automatyczne to jedna z najwiekszych zalet K [jak dla mnie], ustawiam wszystko z gory i potem nie musze wogule zwracac na to uwagi... [miedzy innymi przy wylaczaniu K, o czym mowa w tym temacie]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.