Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Auto responder
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Danci
Szukałem i nic nie znalazłem... Jak usatwić i wgrać tego auto respondera. Gdzie i jak go wgrać. Proszę o pomoc.
Konrado
kaway2
Danci
Jak ustawić w Kaway, że żeby napisać do mnie wiadomość wpisz np. elo czy coś.
Konrado
Wpisz to w wyszukiwarke forumową.
Danci
TZN co? Nie mógłbyś powiedzieć?
Konrado
ehh, leniwyś.
Ustawienia->wiadomości-> spoza listy
Danci
Ale jak ktoś jest na mojej liście, a chcę, żeby podał hasło jak chce do mnie napisać...
W ustawieniach wiadomości nie ma spoza listy... Jest tylko , że wysyłanie wiaodmości enterem...
Konrado
Zmien stopień zaawansowania na PRO potem rozwin plusem liste w wiadomosciach.
Danci
OMG. Inaczej. Mam osoby w kontaktach. Chcę, że jeżeli chcą ze mną pisać muszą wpisać hasło... Nie chodzi mi tylko zpoza listy. Chodzi mi o wszystkich!
joj_sport
alabim-alabam po cholere Ci jakies hasla? jesli nie chcesz zeby ktos do Ciebie pisal to usun z listy i zaznacz, zeby K nie odbieral msg od ludzi spoza...

swoja droga, moglbys troche pomyslec, bo myslenie nie boli tylko rozwija. Praktycznie WSZYSTKO bylo juz poruszone na forum, wiec pracy duzo nie masz smile.gif
Konrado
To se ne da.
Danci
Jak się nie da. Mój kumpel używając Konnekta. Napisałem do niego. A tu wiadomość taka:
Ble ble ble, podaj hasło, a odpisze do ciebie czy coś takiego...
A na 10000000000% miał mnie na liście.
Konrado
lool, to to czego jego nie pytasz? wink.gif
joj_sport
ja tam z wielkiej ciekawosci zapytam - po co mu cos takiego ? juz nie jeden kurw*l przez kAway, bo nikt do niego nie mogl realnie napisac xDD
Konrado
On pewnie sam nie wie biggrin.gif Ale jak kumpel ma niby to on też chce tongue.gif
joj_sport
a zaraz posty typu: czego nikt do mnie nic nie pisze? nie dostaje wiadomosc od ludzi xDDD
ale niech ma, bedzie dobrze wink.gif xDD
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.