Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Poziomy Scroll - czemu jest?
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Rafit
Nie wiedziałem czy to dobry dział, ale jeśli nie to proszę o przeniesienie.

Sprawa wygląda tak, że po dodaniu sprzataczK wacko.gif pojawia mi się w głównym oknie poziomy scroll do niczego nie służący... Jak się tego pozbyć? Występuje on tylko w zakładce ze wszystkimi grupami.

lukaszgl
Było o tym już kilka razy, swojego czasu też o to pytałem.
Nie ma innego rozwiązania, prócz zmiany wysokości okna głównego konnekta.
Rafit
Ale to nic nie zmienia nawet jak rozciągnę konnekta wzdłuż i wszerz (wcześniej tego nie było)
lukaszgl
U mnie i u kilku innych osób pomogło, poziomy srcoll przeszedł do innej zakładki, niby niewiele, ale przynajmniej nie w głównej. Musisz kombinować, ewentualnie dodać sobie kilka kontaktów więcej, różne opcje ludziom pomagały.
Dexterxx
Spowodowane jest to tym, że nie mieszczą się wszystkie kontakty w tej zakładce i musi pojawić się scroll góra-dół co powoduje zwężenie okna i przez to pojawia się scroll lewo-prawo....
Najlepiej przełączyć się na moment na zakładkę, gdzie masz mało kontaktów...
Keleos
Dex, ale to nie zawsze tak ; )
U mnie w zakładce, w której mam 100 osób, nie ma poziomego scrolla, a w zakładce, w której mam 20 - jest... zawsze mnie to ciekawiło czemu tak, ale nigdy się tym zbytnio nie przejmowałem...
Dexterxx
Rozwiązanie jest proste: Start na 'zawsze na wierzchu' a konnekt trochę poniżej jego poziomu ustawiony tongue.gif
keeveek
Czy to nie przypadkiem poziome linie rysowane przez sprzątaczkę nie robią tego scrolla?
WRON3k
raczej nie , bo u mnie na 5 zakładek tylko w jednej występuje przewijanie...
keeveek
To wyłącz sprzątaczkę i zobacz, bo ja też na jednej z grup miałem poziomy pasek... i to takiej, na ktorej nie występował scroll pionowy
WRON3k
masz racje to wina sprzątaczki
keeveek
I nie jestem pewny, ale chyba nie ma na to żadnej rady, po prostu w niektórych grupach poziomy pasek rysowany przez sprzątaczkę robi kuku na liście.. Choć gdzieś na forum nie było fixa do niej? Nie wiem, teraz już nie pamiętam po tak długim czasie
lukaszgl
Nie, nie było fixa, jedyną radą jest to co napisałem już wyżej lub wyłączenie wtyczki, tyle że warto się pomęczyć ze zmianą wysokości okna głównego, tak aby scroll jednak nie był w głównej i życie staje sie przyjemniejsze wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.