Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ikony podstawowe
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
cartman_ms
De gustibus non est disputandum, ale czy będzie możliwość powrotu do starych ikonek...? Np. jako styl do kStyle albo coś takiego. Proszę!
desp
dokladnie to samo pytanie na usta mi sie cisnie! obecne sa, za przeproszeniem, beznadziejne...
vanmash
może by tak zamiast tego "domku" była ikonka kontaktu. No wiecie... gniazdka w scianie.

pozdr
M.
hao
O jaką ikonkę "domku" chodzi?

Na kUpdate dostępny jest styl "Strych" - to właśnie zestaw starych ikonek...
case
QUOTE(hao)
Na kUpdate dostępny jest styl \"Strych\" - to właśnie zestaw starych ikonek...

buk zapuać za to...
bakerss
mi sie nowe ikonki bardzo ale to baaaaaaaaaaardzo podobają :] te kolorki, ta koperta hihihi do tego kolory, czcionki z shine i ikonki z xmas i prawdziwie świąteczny nastrój biggrin.gif Tylko sie zastanawiam co ikonka "Dodaj" czy "ignoruj" ma jakieś włosy czy co to jest tongue.gif
piotr.ek
Heh, tez sie zastanawiam, co to jest - wlosy, czy czapeczka z daszkiem wink.gif
hao
Elegancki przylizany przedziałek... Ogólnie nowe ikonki to przymiarka do możliwości włączenia ikonek większych (24x24 i 32x32) na liście kontaktów, toolbarach i menusach... Wszystkie nowe robie wektorowo, więc są skalowalne i o wiele lepiej wyglądają w większych rozmiarach smile.gif
piotr.ek
Wow! Rozumiem, ze mozemy spodziewac sie nowej listy kontaktow (drzewki i te sprawy) z mozliwoscia doczepienia do kazdego kontaktu dowolnej ikonki/obrazka? (tylko nie mowcie, ze pojechalem w swych marzeniach zbyt daleko, hehe...)
hao
Czemu nie smile.gif
piotr.ek
QUOTE(hao)
Czemu nie smile.gif

No, Hao, dodaje ten watek do ulubionych, hehe... biggrin.gif
Olórin
a będzie mozna ustawic filtr wg. jakiego przyporządkowywane są ikonki icq, jabbera, i inncyh w kJabberze i przyporządkowac(pojedynczo) dla danego kontaktu jakis zestaw ikon??
case
QUOTE(Olórin)
a będzie mozna ustawic filtr wg. jakiego przyporządkowywane są ikonki icq, jabbera, i inncyh w kJabberze i przyporządkowac(pojedynczo) dla danego kontaktu jakis zestaw ikon??

i jesli o tym mowa, czy te ikony transportow da sie jakos podmienic [np. przez kStyle] ?
Olórin
da sie podmienic biggrin.gif np. ikonki icq to są z net 11, aol 60,msn 62,a yahoo 61 i pozniej standardowy styl do kstyle smile.gif
case
QUOTE(Olórin)
da sie podmienic biggrin.gif np. ikonki icq to są z net 11, aol 60,msn 62,a yahoo 61 i pozniej standardowy styl do kstyle smile.gif

hEh, to teraz prosba do naszego mastah - Torn'a: mozemy liczyc na stylowe ikonki ICQ, MSN, AIM [kolejnosc ustawilem wedlug priorytetu z jakim kozystam z tych transportow], Yahoo [nie uzywam, ale moze ktos, moze kiedys...] ??
Olórin
ja moge fajne do icq zrobic ze stylu thomas z http://www.chrome.pl/status-info.php
case
QUOTE(Olórin)
ja moge fajne do icq zrobic ze stylu thomas z http://www.chrome.pl/status-info.php

jest wiele fajnych ikon, ale ja bym wolal juz miec wszystko "na jedno kopyto", a ze Torn'owi wychodzi to nie najgorzej, stad moja prosba wink.gif

PS: na stronie Mirandy [i na wielu innych, ale to przyklad] mozna w odpowiedniej sekcji znalezc ciekawe paczki z ikonami, pozniej tylko zrobic theme do kStyle i gotowe biggrin.gif
Olórin
Oczywiscie ze torn może(i powinien) zrobic jakies fajne ikonki, które by pasowały do reszty

Mysle ze dokoncze na dniach xmla i wrzuce na serwer mój pakiet ikon sieci (zlepek kilku zestawow)
shw
na stronie mirandy sa fajne ikonki - zwa sie chyba amicons czy cos takiego. sa tam ikonki gg, tlena, jabbera (2 rodzaje), msn, aol, icq.
kox
Wiem, że kopiowanie pomysłów jest be, ale muszę przyznać, że sposób wyboru ikonek jaki jest w Mirandzie uważam za najciekawszy. Tym, którzy nie wiedzą... można tam wskazać jakikolwiek plik exe/dll/ico itd. i zaimportować z niego ikonkę. Pozwala to nawet jako ikonke ICQ mieć ikonkę z windowsowego kalkulatora :wink:
Nie byłoby przeszkód żeby zaimportować sobie ikonki z mirandowego zestawu Amicons, który osobiście uważam za rewelacyjny (jeśli się ma XP), lub innych, równie dobrych smile.gif
Ech gdyby takie coś było w Konnekcie :roll:
case
QUOTE(kox)
[...] Ech gdyby takie coś było w Konnekcie  :roll:

w sumie nie trudno z dll'a wyciagnac ikony i zrobic theme do kStyle, ale przyznam, ze bylo by duzo prosciej podpiac dll'a :wink:
jankez
witam panowie po dłużeszej przerwie
pytanie nie na temat ale
czy ktoś może mi wyjaśnić jak sie ustawia transporty w jabberze?
bo nie mam pojęcia
zalezy mi na icq

pozdrawiam i zyczę spokojnych świąt
undying
Ja sobie zrobilem wszstko w PSI ( wg. tej stronki : http://beta.jabberpl.org/dokumentacja/wprowadzenie/psi) a potem odpalilem Konnekta i juz mialem transporty poustawiane ;-]
case
QUOTE(undying)
Ja sobie zrobilem wszstko w PSI ( wg. tej stronki : http://beta.jabberpl.org/dokumentacja/wprowadzenie/psi) a potem odpalilem Konnekta i juz mialem transporty poustawiane ;-]

...i puki co to najlepszy sposob [ustawic pod jakimkolwiek innym klientem, obslugujacym rejestracje transportow i kozystac potem z nich pod K]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.