Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zmiana statusu i blokowanie przyjscia wiadomosci
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
drivex
nie wiem co sie dzieje ale zawsze mam ten problem otoz gdy jestem niewidoczny i rozmawiam z kims [okienko z rozmowa jest aktywne] i otworze okienko ze zmiana statusu opisowego to gdy wpisuje status nie dochodza do mnie wiadomosci od tej osoby... a jaj zatwierdze status to nagle pojawia sie 10 linijek z textem ktory wyslala mi ta osoba z ktora rozmawialem ... kapujecie smile.gif :oops:

hehe

hm moze inaczej prosciej :

otoz gdy zmieniam status konnekt tak jakby blokuje sie i nie dochodza do mnie zadne wiadomosci :| a jak nacisne ok w polu zmiany statusu to odrazu zwala sie kupa textu ktory nie zostal dostarczony nabierzaco
hao
Obsługa wiadomości wykonywana jest w Konnekcie przez główny wątek... Niektóre okna dialogowe niestety go blokują... Tak dzieje się choćby z podanym przez Ciebie przypadkiem...
case
QUOTE(drivex)
otoz gdy zmieniam status konnekt tak jakby blokuje sie i nie dochodza do mnie zadne wiadomosci :| a jak nacisne ok w polu zmiany statusu  to odrazu zwala sie kupa textu ktory nie zostal dostarczony nabierzaco

gdyby wiadomosci wtedy rzeczywiscie przepadaly to bylby problem, ale skoro potem sa wyswietlane to moim zdaniem nie jest to taka wielka wada...

PS: musisz po prostu szybciej wpisywac opisy :wink:
drivex
QUOTE(case)
QUOTE(drivex)
otoz gdy zmieniam status konnekt tak jakby blokuje sie i nie dochodza do mnie zadne wiadomosci :| a jak nacisne ok w polu zmiany statusu  to odrazu zwala sie kupa textu ktory nie zostal dostarczony nabierzaco

gdyby wiadomosci wtedy rzeczywiscie przepadaly to bylby problem, ale skoro potem sa wyswietlane to moim zdaniem nie jest to taka wielka wada...

PS: musisz po prostu szybciej wpisywac opisy :wink:

buuuuuuuuu sad.gif no nic ale thx biggrin.gif jakos przezyje biggrin.gif pozdrooofka WESOLYCH SWIAT
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.