Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Aero Tiger
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt > Wasz pulpit
ved
http://www.ved.dnx.pl/s/m.jpg



XP - calosc FLYAKITE os x
Foobar - "dark" przerabiany
Miranda - lista i okno rozmowy - wlasne modyfikacje

// Będę usuwał posty z Mirandą w tle x D Ko-Mu-Na! ; P I jeszcze tego szatana Lhsa masz na screenie ; P
ciaastek
buu! Gdzie wolność słowa?

ved daj screena jeszcze raz, proszę ^^
sWirus
Ech... ten temat jest w "Wasz Konnekt" czy może "Wasza miranda" ?
ciaastek
Ten temat jest w "Wasz pulpit".
szczeniak191
Ved nie ten dzial tongue.gif do hydeparku tongue.gif

a nie dobra biggrin.gif nie widziałem przekierowania tutaj tongue.gif
ved
Nie, no Panowie!!
Zarty zartami.

TO JEST DZIAL "Moj pulpit" jak juz cisastek zauwazyl a nie MOJ KONNEKT jedyny sluszny itd...
Konrado
QUOTE
// Będę usuwał posty z Mirandą w tle x D Ko-Mu-Na! ; P I jeszcze tego szatana Lhsa masz na screenie ; P


Mnie tylko zastanaiwa jak to jest z tym usuwaniem skoro w temacie Snow Queen, The Kid Mind, Charm na żadnym ze screenów nie ma konnekta a screeny dalej tam są? Sprawiedliwośc ma jakiś podział, bo ja zawsz emsylalem że jest albo 0 albo 1?
LooL
Ved jak patrze na tego screena to mam wrazenie ze mój pulpit to nie pulpit. Co ty masz za maszyne, ze mozesz sobie pozwolic na areo i tyle bajerków?
ciaastek
Szczerze mówiąc średnio mi się podoba Tiger, ale z tego co widzę to taki krok wstecz +nowoczesne szybki jako tło aplikacji ^^ Choć i tak wg mnie za duże tongue.gif

co do moderacji to niedługo dojdzie do tego, że screeny będą mogły pochodzić tylko z Windowsa bo tylko na tego OS napisany jest K -.-'
ved
Lool - Flyakite os podmienia pliki systemowe wiec nie obciaza jak np WBlinds.

Generalnie ja mam tylko procek dobry bo 2,16 duo core i wszystko smiga:>
StRuGi
QUOTE
Wasz pulpit
... czyli jak udało wam się zintegrować konnekta ze swoim pulpitem smile.gif

GTFO, KTHXBAIBAI
Konrado
StRuGi, sam autor działu popełnił bład wstawiajac jako przykład swoj pulpit z Miranda ;>
Bandit
Yh, Ved ładny pulpit ale ta mircia po lewej na wyrost. uparłaś się, za bardzo.
ved
nie dziala przewijanie wiec musi byc full screen:>
Bandit
napisz na jaba, to zaradzimy z tym przewijaniem.
Keleos
ej ludzie, ja od razu mówię - żadnych screenów Vedowi nie wycinałem. To jest oryginalny post... żeby nie było.

W komentarzyku sobie zażartowałem niewinnie, ale mnie nie robi żadnej różnicy co jest na pulpicie, dopóki nie łamie prawa ani regulaminu forum ; )

Wszystkie te wyglądy pulpitów i innych bajerów i Veda to mistrzostwo, ale trochu zbyt cukierkowe jak dla mnie. Ja preferuję styl windows98 i basta.

Mój komputer jest do używania, a nie podziwiania ; )

Jak jest zbyt ładnie to się nawet pracować nie chce ; P
ved
fakt:>

ale ja tak mam z emusze najpierw miec wsyztsko poukladane i dopiero moge zasiazc do archicada etc:>
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.