Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z wyglądem
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Danae
Witam,
jestem świeżą użytkowniczką Konnekta, także proszę o wyrozumiałość - przesiadłam się po zmianie Akuku na AQQ2... i muszę przyznać, że w Konnekcie znalazłam wszystko to co powinno być w komunikatorze, także wielkie ukłony w stronę tworzących program, ale do rzeczy - jedyne co mi stwarza kłopot to problem z wyglądem programu (ten oryginalny nie jest zbyt atrakcyjny), próbuję zmieniać wygląd wtyczką kIEview, ale jedyna skórka która mi zadziałała to Shine, a reszta nie działa - i tu pytanie dlaczego? Coś trzeba wyłączyć w samym konnekcie?? Później próbowałam wtyczką kDuoView, ale tutaj z kolei wczytałam jakiś plik i okno rozmowy zmieniło mi się ale na czarne, coś nie tak pewnie robię - jak używać tych wtyczek?? No i ewentualne sugestie która lepsza.
keeveek
kDuo oferuje większe możliwości, ale jest trudniejsza w użytkowaniu
kIE będzie rozsądnym wyborem na początek

aby zmienić tło listy kontaktow potrzebna ci będzie tłoK, a do ikonek k.Style

i pamiętaj, skinów do Kduo nie użyjesz w kIE i na odwrót też nie tongue.gif
Danae
Dzięki za odpowiedź. Właśnie udało mi się wgrać skórkę http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=10895 i już lepiej uff.
Tylko teraz nie mam wyboru emotek biggrin.gif Bardzo te skórki skomplikowane w Konnekcie laugh.gif
WRON3k
Ustawienia->Interfejs->Okno rozmowy->Emotikony ?
Danae
To mam włączone i emotki były, zniknął guzik do ich wstawiania po zmianie skórki.
keeveek
Nie pamiętam już jak to było, ale kliknij sobie prawym na tym pasku gdzie są guziki i zobacz, czy nie da się wybrac emotek.
WRON3k
a masz to zaznaczone ?
Danae
Tak mam zaznaczone, nie chodziło akurat w tym stylu. Jednak wolę kDuoView - mam styl http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=10892 i sam styl w oknie działa, działa guzik emotek (chociaż nie ma tam emotek w środku, pewnie trzeba je dodać, zajmę się tym za chwilę), ale pytanko - widzę że w tym stylu w jednym oknie rozmowy można mieć kilku rozmówców - jak to zrobić? No i mam też stare ikony, a nie te ładne z tego stylu...
keeveek
do zakładek w oknie rozmowy- tabletKa

a do ikon jak już mówiłem - k.Style i ikony do pobrania z forum


emotikony do kDuo są osobne, też gdzieś do pobrania
Danae
Ok, okno już ma ikonki, są też emotki, dzięki. Dalej już będę eksperymentować biggrin.gif Aha i jeszcze pytanko - tłokiem można zminić tło programu, a można zmienić te zakładki u góry (ich wygląd)??
LooL
Tych na liscie i tych w okienku nie da rady, tylko pozycje (góra albo dół) smile.gif
WRON3k
kolor zakładek itp można zmienić tylko stylami Windowsa
Danae
Aha ok, ale i tak program super, ma wszystko czego człowiek potrzebuje. Jeszcze raz dzięki za pomoc.
sWirus
Przypomne jeszcze że wtyczka K+ też pomaga w "zmianie" wygladu Konnekta. Można ukryc ramkę okna i toolbary..
joj_sport
and an another satisfied user ;] kto pyta nie bladzi tongue.gif
keeveek
Oczywiście, ale znając resztę "wyjadaczY" to napisaliby jej "SZUKAJ!!!!" albo "BYŁO!!!!" i musiałaby sobie radzić sama. Na szczęscie nie wszyscy są tacy XD
Keleos
Zgodzę się tutaj z Kivkiem, aczkolwiek niektórzy piszą SZUKAJ! i dodają linka do znalezionej porady, co jest podwójnie skuteczne ; )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.