Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: synchronizacja kontaktow
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > Kjabber
case
z serwera na K owszem, ale z K na serwer nie chce mi to dzialac :?
przy kazdym podlaczeniu sie do serwera, wczytuja mi sie stare kontakty i grupy, ktore wczesniej zmienilem/usunalem...

jakies instrukcje co do tego? ...a moze po prostu nie dziala to jeszcze tak jak trzeba
hao
Wszystkie zmiany na liście najlepiej robić będą podłączonym do serwera...

Jeżeli edytujesz coś będąc offline, to żeby zachować zmiany, w konfiguracji wybierz synchronizację "do Konnekta"
Lukas77
Do tego jest problem w momencie gdy mamy w jakiejś grupie zapisany kontakt od którego nie mamy autoryzacji. Klikamy 'Wysyłaj status', następnie, 'pobieraj status' i kontakt znika z grupy. Jest dostępny tylko w grupie 'wszyscy' i dopóki nie dostaniemy od niego autoryzacji to nie da się go przenieść do grupy Jabber.
---
case
wszystkie zmiany robie jak najbardziej online i ustawilem synchronizacje do K, bo jak dam do serwera, to za kazdym razem [nawet gdy wczesniej bylo do K i nanioslem rozne zmiany na liscie] wczytuje mi stara wersje listy...

co do grup, to ja cierpliwie czekam na drzewko, bo tylko taka postac grup mnie satysfakcjonuje :wink:
Lukas77
Mam jeszcze jeden problem. Cały czas pojawia mi się grupa 'Agents', która jest pusta, powinny być tam transporty, u mnie jabber i Icq. Ale grupa jest pusta i można sobie ją usuwać i i tak nic to nie daje.
Druga sprawa, jak ustawiłem synchronizację do Konnekta to wywaliło mi transport ICQ, musiałem w 'Jajc'u' jeszcze raz sobie to aktywować.

Myślę, że tymczasowo możnaby to rozwiązać w ten sposób, żeby można było ukrywać daną grupę... Dopóki nie będzie drzewa, oczywiście... wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.