Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kTransfer 2.0.0.6 - 100kb/s max?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
piotr.ek
Pytanie jak w temacie - czy kTransfer ma jakies ograniczenie, czy to u mnie jest cos nie tak? Wysylam pliki do osoby z mojej sieci i zawsze idzie maksymalnie 100kb/s... Najlepsze jest to, ze moge wysylac 5 plikow jednoczesnie i kazdy z nich bedzie szedl 100kb/s, w sumie wiec 500kb/s tongue.gif Wtyczka ogranicza, czy problem tkwi gdzies w mojej sieci?
hao
Wtyka nie ma ograniczeń. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia skąd się to bierze... U innych nie wysyła wyżej niż 60KB/s, więc możesz się cieszyć biggrin.gif
drivex
QUOTE(hao)
Wtyka nie ma ograniczeń. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia skąd się to bierze... U innych nie wysyła wyżej niż 60KB/s, więc możesz się cieszyć biggrin.gif


a u innych np mnie majac zew ip czasem wogule nie wysyla smile.gif no ale nic takie sa nasze polskie sieci heh
piotr.ek
Heh, i pomyslec, ze kiedys cieszylem sie z 10kb/s, a teraz 100 mi nie wystarczy tongue.gif Co za czasy... no dobra, lece sie cieszyc z nowych ikonek wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.