Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: brak dźwięku powiadamiania o nowej wiadomości
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
krzysiek487
Witam.

Po reinstalacji systemu wgrałem konnekta i wczytałem poprzednie ustawienia. Jednak teraz po otwarciu okna rozmowy nie ma już dźwięku powiadamiania o nowej wiadomosci od tego kontaktu. Jest, jeśli okno rozmowy jest zamknięte.

Próbowałem już wszystkiego, przegrzebałem forum, ale nic nie znalazłem. Co o tym sądzicie? Myślę, ze nie przegapiłem jakiejś dotyczącej tego opcji, bo przegrzebałem ustawienia kilkakrotnie.

Macie jakieś sugestie na rozwiązanie w/w problemu?
Bo$s
Po pierwsze musi być włączona wtyczka kSounds. Po drugie sprawdź w Ustawienia => Interfejs => Dźwięki czy opcja Wiadomość, aktywne okno jest zaznaczona i czy plik do którego ona się odnosi istnieje (najlepiej klikając przycisk "Play" przy nazwie pliku)
krzysiek487
Tak, wszystko jest ustawione tak jak trzeba.

Dźwięk powiadamiania jest gdy okno rozmowy jest zamkniete.
Nie ma gdy jest otwarte.
GuZiK
Może to ma zwiazek z wtyczką Tabletka o ile używasz, wtedy przejrzyj temat o niej. Olórin pewnie napisał o tym w pierwszym poscie jesli jest problem.
krzysiek487
Hmm, wyłaczyłem wtyczkę tabletka całkowicie i niestety dźwięku powiadomienia nie ma nadal przy otwartym oknie...

Dotyczy to wszystkich kontaktów. Wcześniej nie miałem z ym problemu...
Murnik
a moze si sie głośniki popsul albo itp
.nomis
Pewnie próbowałeś wczytać inny schemat żeby sprawdzić czy dźwięk nie jest odtwarzany tylko w jakimś konkretnym, czy we wszystkich zestawach więc sugeruję ściągnąć jeszcze raz z centralki wtyczkę kSounds. To wszystkie rozwiązania, jakie w tej chwili przychodzą mi do głowy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.