Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Klock i Knotify
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
TwojaFrustracja
Witam, przeszukalam juz forum i takiego tematu nie znalazlam. Wydaje mi sie ze kiedys po wlaczeniu kLocka, kiedy ktos przeslal mi wiadomosc, widac bylo tylko koperte, bez powiadomienia kto to. Teraz staram sie znowu cos takiego zrobic, ale jakos sie nie da. W opcjach wylaczylam powiadomienia knotify, kiedy wlaczony jest klock, ale mimo wszystko widac kto przesyla wiadomosc. Czy ja zwariowalam i tego nie da sie po prostu ustawic inaczej, czy cos jest nie tak? I czy ukrywaj ikonke w trayu to to? Tylko ze ja nie uzywam Klawy, wiec nie wiem czy mi sie calkiem nie zablokuje i wole nie ruszac zeby problemow pozniej nie bylo. Z gory dzieki
ZenitH
wyłącz wtyczke knotify albo poprostu wejdz w jej ustawienia i powylaczaj wszystko o czym ma cie powiadamiac i powinno pomoc
keeveek
Mnie tam to zawsze działało bez zarzutu...
Brtk
W pierwszym poście tematu o kLock masz kNotify przerobione tak, żeby z nim współdziałało.
TwojaFrustracja
zmniejszylam czas wyswietlania wink.gif wpadlam na to jakis dzien po zadaniu pytania.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.