Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kto ma mnie na liscie ?
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
Kromi
Witam. Czy jest wtyczka która pokazuje kto z moich kontaktów ma mnie na swojej liście a kto nie ?? Zrobił mi się mały balagan na liście i chciałbym pousówać zbędne kontakty...

// Do usunięcia... Troszke się pośpieszyłem z tym postem, już znalazłem co chciałem.
Wizard
SeleKcja bądź kDodatki.
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showforum=39

SeleKcja oznacza kontakty za pomocą trójkącików.
Zielony - ma cię na liście
Zółty - ma, lub jest za NATem
Czerwony - nie ma.


kDodatki - do sprawdzenia po prawokliku na kontakt --> kDodatki. Treść inna niż "Nie ma Cię na liście" oznacza, że widniejesz na jego liście kontaktów.

Pozdrawiam - i zachęcam do korzystania z forumowej wyszukiwarki wink.gif
Kromi
Z wyszukiwarki skorzystałem ale troszke za późno smile.gif Wtyczki fajne ale troche oszukują... Po restarcie Konnekta kDodatki wyswietla mi IP osoby która jest aktualnie dostępna ale nie ma mnie na swojej liście. Tak samo SeleKcja, bo pokazuje zielone strzałeczki. Ale zauważyłem ze po 2-3 restartach wtyczka zaskoczy prawidłowo smile.gif
ubu
No właśnie widzę, że u mnie "oszukują" i Kdodatki i Selekcja.
I w konnekcie i w konnekcie plus. Poakzują IP wszystkich osób i przy każdej jest zielony ew. żółty znaczek.
Mam nawet za sobą próbę dorzucania przypadkowych osób z katalogu, całkiem mi obcych- przy nich tez nigdy nie pojawiał się czerwony symbol (zawsze żółty albo, o dziwo, zielony). Wielokrotny restart konnekta na nic się nie zdał- zawsze jest tak samo.
Czy ktoś potrafi wyjaśnić dlaczego tak się dzieje ? Ewentualnie jak temu zapobiec.
WRON3k
to nie wina Konnekta, serwery gg od jakiegoś czasu same wysyłają wszystkich IP z włączonym P2P
ubu
I czy to, że serwery wysyłają IP jest powodem, że selekcja znaczy wszystkich co mają P2P na zielono ?
Dopytuję się namolnie, bo nie wiem na jakiej zasadzie działa ta wtyczka wink.gif
WRON3k
dokładnie tak
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.