Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: shfit+enter a kompatybilność z gg
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
lis6502
Witam. Problem dość nieistotny, a jednak. Uwielbiam konnekta, bo żadnych cholernych reklam, żadnych animacji we flashu tylko czyhających, bym pomylił krzyżyk i kliknął, otwierając niepotrzebne okno. Jednak mam problem. Objawia się tym, że gdy ja do kogoś na gg piszę
linia
pod
linią, to wszystko wporzo, odbiorca dostaje jak należy. Ale w drugą stronę już tak się nie da, tak samo znaki tabulacji są interpretowane jako spacje... A czasami trzeba coś sformatować, dane do wykresu czy coś... dałoby radę to usprawnić? jestem na 99% pewnien że to sprawa kodowania znaków, ale nie znam się aż tak by móc się wypowiadać, także proszę miłościwie Kodujących o bugfixa:)
Konrado
Już nikt nie poprawia wtyczek do K, a gg cały czas sie unowoczesnia więc moze być róźnie.
Brtk
Nie wiem od czego to zależy, czasem dostaję wiadomości z enterami a czasem nie.
Może to przez metodę wprowadzania enterów (shift + enter, albo kopiowany razem z jakimś tekstem...).
Mucha
Jak wysyłasz wiadomość z ENTERem i jakimkolwiek formatowaniem tekstu (B,U,I) to w gg ucina znaki nowej linii, stary błąd. Oraz w kDuoView znaki tabulacji chyba są wyświetlane jako spacja ale głowy nie dam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.