Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: nie dochodza do mnie wiadomosci
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
buli8815
od jakiegos czasu nie dochodza do mnie wiadomosci w konferencji. w ustawieniach nic nie grzebalem,stalo sie to z dnia na dzien;/ czesto bywa tak ze dostane jedna wiadomosc w konferencji, odpisze cos ,rozmowa dalej sie toczy ale ja nie dostaje zadnych wiadomosci. wie ktos co jest grane? wtyczke konferencja mam zaladowana
SkkF
Musisz mieć te wszystkie osoby na liście kontaktów, inaczej nie dostajesz od nich wiadomości i też bodajże oni od ciebie. Jakieś kolejne sprytne zabezpieczenie gg przeciwko spamowi ;X
buli8815
QUOTE(SkkF @ 19.06.2008 - 19:36) *

Musisz mieć te wszystkie osoby na liście kontaktów, inaczej nie dostajesz od nich wiadomości i też bodajże oni od ciebie. Jakieś kolejne sprytne zabezpieczenie gg przeciwko spamowi ;X

ok,rozumiem ale mam te wszystkie osoby na liscie i one mnie tez...
SkkF
Hmm, tak to jeszcze nie miałem i niestety nie jestem w stanie Ci pomóc
buli8815
QUOTE(COLS @ 20.06.2008 - 17:02) *

Znam ten błąd. Ale mi nie dochodzą z konferencji kiedy jestem ukryty dopiero kiedy zrobię się dostępny wszystko działa.

blink.gif a ja czesto siedze na ukrytym ;] trzeba bedzie na dostepnym siedziec heh dzieki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.