Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wiadomości nie dochodzą
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
mdf
Mam problem podobny do tego: http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4984
Lecz sytuacja przedstawia się trochę inaczej.

Wiadomości które wysyłam do kogoś dochodzą normalnie, bo osoby te odpisuję mi, lecz wiadomości wysłane przez nich nie dochodzą do mnie od razu, lecz dopiero po rozłączeniu się przeze mnie i ponownym połączeniu z serwerem GG.

O co chodzi? Jakieś rady?
Chodzi oczywiście o konnekta z wtyczką GG.

Z góry dzięki za pomoc.
apsik
Dopisuję się do tematu.
Mam ten sam problem i nie wiem jak go rozwiązać.
U mnie sytuacja prezentuje się w taki sposób:
Wchodzę na gg godzina 16.00, minute później zmieniam opis z propozycją czegoś tam
pisze do znajomego, normalnie z nim rozmawiam, i o godzinie 16.30 wyłączam konnekta.
po czym wchodze za 10 minut, żeby jeszcze cos napisać i co się okazuje ?
między godziną 16.01, a 16.30 napisały 3 osoby i doszło to do mnie dopiero po włączeniu na nowo K

Pozdrawiam.
Selene
Mam to samo sad.gif
Pisze cos do kogos i wogole nie widze co mi ta osoba odpisuje. Wiem, ze mnei widzi, widzi co pisze.. ale ja nie widze co ona mi pisze.
Czy mozna prosic o wyjasnienie co sie dzieje?
bandurr
U mnie dokładnie co u osób u góry.

Zna ktoś rozwiązanie tego problemu?
psota
Mi się też ostatnio pojawił...
Może GG coś miesza w serwerach tongue.gif
mac307
wina leży po stronie serwerów gg bo sytacja ma także miejsce na innych komunikatorach w tym na samym gg - rozwiązanie? trzeba czekać smile.gif

pozdrawiam wink.gif
Danae
Gadu gadu chodzi, bo jakoś inne komunikatory nie mają problemu. U mnie problemem była wtyczka, nie wiem jaka, bo powyłączałam więcej - w kręgu podejrzeń są:
4Coders
k.notes
k.dodatki
k.zmieniacz
SMS
Znikacz
ukryj_opis

wyłączenie tych wtyczek i od razu wiadomości dochodzą, więc to któraś z nich...
Wąsky
A ja nie wyłączałem żadnych wtyczek i samo przeszło. Wina zdecydowanie po stronie serwerów GG.
foxx999
Witam,
ja posiadalem problem z wysylaniem wiadomosci do innych, sam otrzymywalem wiadomosci, ale zadna wyslana przeze mnie nie doszla, problemem okazala sie wtyczka kAway2, po jej wylaczeniu doszly wszystkie zalegle wiadomosci i cala reszta wrocila do normy
pozdrawiam
Keleos
Wydaje mi isę, ze to był przypadek, foxx.
Używam kaway2 od lat i nigdy nie było z nią problemów. Czasami są dni, w których nie dochodzą wiadomości, ale to przechodzi szybko.

Ostatnio, może 3, max 4 dni temu, wysłałem wiadomość do znajomego.. nie doszła... wysyłałem kilka.. nie doszły.. restartowałem K - nie dochodziły nadal... włączyłem zwykłe Gadu-Gadu na moim drugim, zapasowym numerze. Wszystkie wiadomości dochodziły ; /

Takie rzeczy to przypadki losowe i nic na nie nie można poradzić raczej...
Wąsky
Bardzo możliwe, że wystarczyło zmienić serwer, przez który Konnekt się łączył. Według mnie zespół GG coś dłubie non stop przy tych serwerach. Często również pojawia się problem opisów - mianowicie jak mam kogoś niedostępnego na liście i ma ta osoba ustawiony opis, to czasem widać ten opis, a czasem go nie widać. To także nie jest problem Konnekta. Serwery po prostu czasem nie przysyłają informacji o opisie danej osoby.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.