Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sam sobie...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
art12345
Zauwazylem maly problem... Chodzi o to ze mam wpisanego samego siebie do listy kontaktow. Problem w tym ze owa pozycja na liscie powinna sie zmieniac wraz ze zmiana moich statusow, opisow itp. Niestety tak sie nie dzieje. Mam nadzieje ze poprawicie. POZDRO...
Olórin
serwery nie przekazują informacji o zmianie własnego statusu
art12345
Oficjlany klient GG sobie z tym radzi...
Zakrn
On chyba pokazuje to, co jest lokalnie, nie ciągnie tego z serwera...
art12345
Jesli nawet tak jest to mozna by tak samo zrobic w konnekcie...
torn
jaki jest sens trzymania samego siebie na liście kontaktów? no chyba że ktoś jest bardzo samotny i gada do siebie :P
nix
QUOTE(art12345)
Zauwazylem maly problem... Chodzi o to ze mam wpisanego samego siebie do listy kontaktow. Problem w tym ze owa pozycja na liscie powinna sie zmieniac wraz ze zmiana moich statusow, opisow itp. Niestety tak sie nie dzieje. Mam nadzieje ze poprawicie. POZDRO...

Jesli nawet tak jest to mozna by tak samo zrobic w konnekcie...

tylko po co? tak bardzo kochasz sam siebie? a moze nikt nie chce z Toba rozmawiac wiec gadasz sam do siebie? :twisted:

PS Wesolych Swiat
piotr.ek
QUOTE(nix)
tylko po co? tak bardzo kochasz sam siebie? a moze nikt nie chce z Toba rozmawiac wiec gadasz sam do siebie?  :twisted:

Ano na przyklad po to, zeby zobaczyc, jak wyglada opis, czy nie jest uciety itp. Mi tez by sie to przydalo, szczerze mowiac smile.gif
hao
ILE (ILE ILE ILE) RAZY mam pisać - NIE BĘDZIE (NIE NIE NIE NIE NIE) to zaimplementowane! Jeżeli inni widzą nasz status opisowy ucięty, jeżeli widzą inny status niż ustawiliśmy, my tego NIE (NIE NIE NIE) zobaczymy, bo nawet z taką obsługą, konnekt pobierał by to info LOKALNIE, czyli widzielibyśmy TO SAMO, co na belce ze statusami i w oknie do wpisywania statusów opisowych, czy w tray'u, czy w powiadomieniach z kNotify...
piotr.ek
QUOTE(hao)
ILE (ILE ILE ILE) RAZY mam pisać - NIE BĘDZIE (NIE NIE NIE NIE NIE) to zaimplementowane! Jeżeli inni widzą nasz status opisowy ucięty, jeżeli widzą inny status niż ustawiliśmy, my tego NIE (NIE NIE NIE) zobaczymy, bo nawet z taką obsługą, konnekt pobierał by to info LOKALNIE, czyli widzielibyśmy TO SAMO, co na belce ze statusami i w oknie do wpisywania statusów opisowych, czy w tray'u, czy w powiadomieniach z kNotify...

Haha, spoko szefie tongue.gif Ja jakos przeoczylem te wszystkie 'nie', ktore zapewnie kiedys pojawily sie w tej kwestii wink.gif Peace, lepiej na karpiu sie wyladowac...
Flind
ajak juz koniecznie ktos hce sobie ogladac swoj wlany status to najlepszy sposob to na transporcieGG w jabberze ustawic inny numer GG i dodac sie do lity kontaktow i wtedy ten drugi numer bedzie nasz pokazywal. W takim przypadku widzimy to co widza inni bo juz nie jest to lokalnie tylko informacje pochodza z serwera.
Olórin
Flind-tylko że transport ucina pare ostatnich liter z opisu o pelnej dlugosci ( my piszemy 75, a transport pokazuje 70)
Puma
Ja mam tak zrobione, transport gg i ... nie odświeżami mi opisu na nim np. zmienię opis na gg a tam zostaje stary, dopiero restart K to poprawia i wtedy jest zgodność opisów.
art12345
Bez komentarza panowie programisci...
Sahasrara
Bez komentarza panie kolego... Niektórzy potrafią tylko krytykować i wymagać. Odnośnie nieodświeżanych opisów to to równie dobrze może być jakiś lag na transporcie, a nie wina K.
Olórin
jak jesteś taki mądry możesz zrobić sobie odpowiednią wtyczke ;p sam, do swojego użytku ;p jest masa innych rzeczy które są dużo ważniejsze niż gadanie do siebie smile.gif(co można zrobic dzieki klanowi ;p)
^BerZerK^
wez gosciu jak ci nie pasuje to wracaj do tego pogietego gg
wiadomo nowi userzy, ale zeby to nie byli luserzy
miales wytlumaczenie ze w gg nie pobiera od serwera i tyle
i ze nie maja zamiaru sie zajmowac taka pierdola..
wiec jak nie pasuje to zmien...
---- edit ----
albo wykorzystaj wsparcie, sypnij PLN i popros ladnie :->
art12345
Nie rozumiem waszej postawy... Wystarczylo powiedziec ze nie zrobicie czegos takiego jak lolkalne pobieranie info o wlasnym numerze i tyle... Wy zatem piszecie ze gadam sam do siebie, ze nikt mnie nie lubi, ze mam wracam spowrotem do gg... Smieszna zrobiliscie afere z tego postu... Program fajny lecz ludzie ktorzy go tworza niestety maja zbyt wysokie ego. Co do placenia za jakas opcje w programie. Wyskoko przesadzone!
torn
Po prostu było to już parę razy poruszane na forum, wałkowane itd. Hao reaguje już na ten temat wręcz alergicznie :P A po nowych userach jakoś ostatnio ci 'zaawansowani' lubią jeździć :)
art12345
No wlasnie zauwazylem ze jakos nie za fajna atmosfera panuje na tym forum... strach sie odezwac... :-(
case
QUOTE(art12345)
No wlasnie zauwazylem ze jakos nie za fajna atmosfera panuje na tym forum... strach sie odezwac... :-(

wez nie przesadzaj...
czasem po prostu szlag trafia kogos, kto czyta dziesiaty raz ta sama rzecz w nowym watku i to, ze nie utrzyma nerwow na wodzy, jest do przewidzenia :wink:

witamy Cie na forum i chetnie pomozemy Ci rozwiazac te problemy, ktorym bedziemy w stanie podolac [a jesli poszukasz, to nie wykluczone, ze znajdziesz juz odpowiedzi na niektore pytania]

pozdro. [case]
jankez
QUOTE(Olórin)
Flind-tylko że transport ucina pare ostatnich liter z opisu o pelnej dlugosci ( my piszemy 75, a transport pokazuje 70)

z tego co sie orientuje to maksymalna długość opisu wynosi 70 znaków
w konnekcie jak i w orginalnym kliencie gg
Olórin
jestem przekonany że kiedys bylo 75 znaków wink.gif
hao
QUOTE
Nie rozumiem waszej postawy... Wystarczylo powiedziec ze nie zrobicie czegos takiego jak lolkalne pobieranie info o wlasnym numerze i tyle... Wy zatem piszecie ze gadam sam do siebie, ze nikt mnie nie lubi, ze mam wracam spowrotem do gg... Smieszna zrobiliscie afere z tego postu... Program fajny lecz ludzie ktorzy go tworza niestety maja zbyt wysokie ego. Co do placenia za jakas opcje w programie. Wyskoko przesadzone!


Napisałem, że nie będzie (po raz nie wiem już który), wyjaśniłem czemu, nic więcej nie pisałem. Proszę więc nie przypisywać czyihś wypowiedzi do mnie, lub Torna...
art12345
Do nikogo nie przypisywalem niepisanych wypowiedzi. Chodzilo mi ogolnie o wsyztskich ktorzy pisali w tym poscie... skonczmy dyskusje w tym poscie... Cala ta sprzeczka wynikla z nieporozumien... Na przyszlosc proponuje abyscie zeby zamiast wstawiania docinkow poprostu ignorowali posty ktore wam nie pasuja...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.