Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Promlemik z Vista
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
tam gdzie TY
siemka.Mam toshibe na viscie,i chcialem dzis zainastlowac..konnekta ok. udało sie,ale za kazdym razem jak wylacze konekta.. i chce go wlaczyc... to wyskakuje mi nowy profil;/ i musze od nowa wszytsko robic.. taka syzyfowa praca;/ powiedzcie mi co ja mam zrobic,zeby konnekt mi dzialal na visicie,Z góry dziękuje za odpowiedzi. excl.gif excl.gif excl.gif excl.gif
Brtk
Prawym na skrót do Konnekta, właściwości, zakładka "skrót", i w "Element docelowy:" tak dopisujesz za cudzysłowiem z ścieżką do konnekta
CODE
"C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe" -profile=twój_profil


Tylko nie używaj w Konnekcie restartu, jak już musisz to go zamknij i z powrotem uruchom skrótem.
tam gdzie TY
i teraz powinno wszytsko chulac na viscie?;]
tam gdzie TY
C:\ProgramyKONEKT\Konnekt\konnekt.exe-profile-milosz


tak wpisałem;] i nie można tak wpisać..wink.gif pisze ze sciezka jest niepoprawna;] podaj mi swoje gg to moze szybciej dojdziemy do ładu...;] bo zalezy mi na tym koneckie na viscie...;] bo gg to porazka;]
keeveek
bo nie dałeś spacji po .exe i nie profile-milosz a profile=milosz
tam gdzie TY
hmm na razie sobie zabezpieczylem profil haslem i teraz pamieta moj profil....wink.gif))) wiec mozna i tak zrobic;]
tam gdzie TY
"C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe -profile=Miłosz"l taak dalem i nie chodzi:/:/:/:/:/;/;//////////////////////////////
Lukas77
"C:\Program Files\Konnekt\konnekt.exe" -profile=Miłosz

zwróć uwagę na cudzysłów...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.