Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kilka Pytań
Konnekt | Forum > Informacje > Komunikator Konnekt
Getsuga Tennshou
Witam!

Na początek pisze w prost nie używałem szukajki , za co przepraszam ale nie wiem nawet jak mam coś wyszukać jeśli nie wiem jak , co się nazywa , więc liczę tu na wasza pomoc blush.gif . No więc przejdę do sedna..

#1 : Jeśli rozmawiam ze znajomym na gg , widzę jego nazwę a u siebie "Ja" czy da się to zmienić na np , mój pseudonim ?

#2 : Czy jest możliwość i jak to zrobić , by na liście kontaktów były one oddzielone od siebie na "grupy" Dostępny,Zaraz/wracam/Niedostępny.

#3 : Co to znaczy jeśli mam kogoś na liście i obok słoneczka ma on czerwony znak zapytania?

#4 : Jeśli dodaje osobę za pomocą : Kontakty>Dodaj Kontakt > ustawiam tutaj , Gadu-Gadu wpisuję nr , pisze nazwę i daje zapisz to ta osoba zostaje zapisana na samym dole bądź środku jeśli jest dostępna a nie na gorze i gdy z nią rozmawiam nie widzę na gorze gdzie powinno być napisane "nazwa [Dostępny] u mnie nic nie pisze . Jedyne wyjście to nie dodawać tej osoby tylko napisać gdzieś mu , że ma sam do Ciebie napisać i dodać przez "info" lecz to jest trochę upierdliwe tongue.gif


Zaczynam dopiero swoją przygodę z konnektem więc jestem w tym totalnie zielony , dlatego prosiłbym o podanie jakiś linków bądź by zostało to dokładnie opisane , z góry dziękuję : )
WRON3k
1.klikasz na ikonke "Ustawień" później na "twoje dane" zmieniasz z Ja na co chcesz i zapisujesz
2. wtyczka sprzataczKa ~ grupy.dll
3. ostatnio był aktywny , zmienił opis , status itd...
4. przełącz się z jednej zakładki do drugiej, lista się odświeży i kontakt wskoczy w odpowiednie miejsce...
Getsuga Tennshou
Ok , dzięki , jeszcze 1 pytanie gdzie mam wklejać "Tła listy kontaktów"
WRON3k
do ustawiania tła listy kontaktów służy wtyczka: TłoK
i wtedy ścieżkę do obrazka ustawiasz w ustawieniach wtyczki...
bekon
Żeby nie mnożyć zbędnie tematów, napiszę tutaj:

Nie wiem jak edytować wygląd listy kontaktów. Chciałbym usunąć odstępy pomiędzy poszczególnymi kontaktami, żeby było mniej pustego miejsca w oknie. Jak to zrobić?
bekon
Nie widzę tu odpowiedzi na moje pytanie. Jest o wczytywaniu ikonek, stylów itd., ale ja chcę tylko zmienić odstępy pomiędzy kontaktami. Do tego nie wystarczy pozmieniać czcionek. Gdzie konkretnie jest opcja zmniejszania przerw?
Keleos
możesz jedynie zwiększać/zmniejszać robiąc entery po każdym kontakcie (dla opisów).

interfejs - formatowanie pól - lista kontaktów (robisz entery)
joj_sport
moze masz wlaczona opcje pokazywania opisow pod kontaktami ?
bekon
Mam, ale to nie o nią chodzi. Nawet jeśli kontakty są wyświetlane z boku i tak jest między nimi dużo miejsca. Dużo wolnego miejsca, które chciałem wywalić, bo wolę jak tekst jest linijka pod linijką, bez paro milimetrowych przerw. Wydawało mi się, że w którejś z wersji konnekta była opcja zmieniania tego.
Keleos
a patrzyłeś na to co mówiłem? Usunąłeś tam jednego entera?

bo domyślnie jest chyba:
CODE

{opis}
<enter>


Usuwasz ten enter, a w ustawieniach listy kontaktów zaznaczasz, ze chcesz opisy obok nazw.

Na 100% działa, bo przed chwilą sprawdzałem, wrzuciłbym screena, gdyby mi snagit nie wyrzucał krytyka o.O
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.