Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: dziwne wyświetlanie ludzi na liście
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
maiecka



Witam, mój problem jest dosyć dziwny. Wczoraj po burzy Konnekt miał jakiś error, plik był uszkodzony, jednak CHKDSK czy coś tam przy włączaniu naprawiło sobie błędy i podczas ponownego włączania ukazało mi się menu do wyboru wtyczek. Ok, standartowa procedura, po uruchomieniu się programu pokazało się takie coś. Okropnie wkurzają mnie te "ludziki" (widoczne na załączonym obrazku) i za nic nie idzie się ich pozbyć. Sprawdzałam w ustawieniach, próbowałam zmieniać style, ale nic! Z pewnością nie ma tu zależności "dany użytkownik nie jest w sieci gg", czy inne tego typu proste, bo sprawdzałam. Nie pisałabym na forum, gdybym nie sprawdziła każdej znanej mi możliwości.
Proszę o pomoc, bo mimo iż to nie jest koniec świata, to trochę psuje mi estetykę, a dla mnie to już jak 1/4 końca świata wink.gif
pozdrawiam serdecznie!

ps. I hate mondays tongue.gif
Dexterxx
A może nieznany status albo ostatnio zmieniany? (tzn: ostatnio ten kontakt zmienił status/opis)
maiecka
niee, z pewnością to nie to.
Zresztą zonk już naprawiony. Okazało się, że nieopatrznie zainstalowałam wtyczkę favicon, następnie ją wyrzuciłam i po ponownym zainstalowaniu mogłam zmienić kto jaką ikonkę ma przy nicku. Zastanawia mnie tylko, jak to się stało, że tak na chybił trafił przydzieliło i wszystkim tą samą?
no mniejsza, jakby ktoś miał taki problem, to niech zmienia w ustawieniach personalnych użytkownika ikonki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.