Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "kopiuj telefon"
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
bysiu
nie wiem jak innym, ale mnie to by się przydała opcja w menu kontekstowym prawego klawisza, na liście kontaktów, kopiowania numeru telefonu do schowka, jeśli dany kontakt go posiada.
werw0e
nie!

może jeszcze kopiuj adres, kraj, imie, nazwisko

menu zamieniło by się w meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeenu
Olórin
można zroibć jako opcjonalne podmenu wink.gif
KV109
Jestem za.
case
QUOTE(Olórin)
można zroibć jako opcjonalne podmenu wink.gif

popieram:

kopiuj dane -> IP / opis / telefon / imie / nazwisko / mail itp. [do wyboru]
Olórin
Pomyślimy smile.gif
cRoMo
Rowniez zdecydowanie popieram.
KOSMOS
A może coś takiego, w menu niech jest "Kopiuj" a po najechaniu byłoby podmenu w którym byłoby do wyboru co ma być kopiowane.
Sahasrara
Jestem przeciw. Nie ma co ładować byle czego tam, od kopiowania dobre jest ctrl+c. smile.gif
Olórin
QUOTE(KOSMOS)
A może coś takiego, w menu niech jest \"Kopiuj\"  a po najechaniu byłoby podmenu w którym byłoby do wyboru co ma być kopiowane.


Tak właśnie będzie, troche juz zrobilem smile.gif oczywiście jako domyślnie włączona opcja smile.gif
panel
Popieram - mi też sie to przyda

Szczerze to ja wole
QUOTE(Olórin)
można zroibć jako opcjonalne podmenu wink.gif


niż
QUOTE(KOSMOS)
A może coś takiego, w menu niech jest \"Kopiuj\"  a po najechaniu byłoby podmenu w którym byłoby do wyboru co ma być kopiowane.
werw0e
QUOTE(panel)
Szczerze to ja wole
QUOTE(Olórin)
można zroibć jako opcjonalne podmenu wink.gif

niż
QUOTE(KOSMOS)
A może coś takiego, w menu niech jest \"Kopiuj\"  a po najechaniu byłoby podmenu w którym byłoby do wyboru co ma być kopiowane.


a jaka jest różnica:D
Olórin
juz dawno jest i to bez opcji ;p myśle nad przeniesieniem tego podmenu do głównego a nie w kdodatkach...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.