Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GG problem z importem listy kontaktów.
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
keo
Witam.


Problem polega na tym iż podczas importu list kontaktów czy to z serwera czy z pliku pojawia się błąd który uniemożliwia kompletne zaimportowanie listy. Efektem czego część kontaktów jest normalna a inne są tylko numerami.


Jak to naprawić?
Dexterxx
Sprawdź czy te kontakty nie posiadają jakiś egzotycznych znaków... (średnik?)
Lepiej używaj exPiMP
keo
Niezbyt wiem jak miało by mi to pomóc skoro chodzi o import listy wyeksportowanej z programu gg.



Coś ciągle jest źle...
Dexterxx
Problem z eksportem kontaktów w gg mam od zawsze.. Usuń wszystkie polskie znaki, przecinki kropki nawiasiki średniczki itp w tamtym gg i eksportuj.
Albo Eksportuj sobie te kontakty, i importuj po 5. Bedziesz na bieżąco wiedział gdzie jest błąd.
kzzz
Witam.

Przydałby się screenshot do ocenienia sytuacji, ja osobiście też mam często problemy z importem, lecz gdy w moim błędzie kliknę, by kontynuował, wszystko jest w jak najlepszym porządku smile.gif

keo







Tak wygląda błąd, kiedy kliknę "NIE" dodawane sa kontakty ale tak jak wspomniałem pojawia się dużo pustych numerów.
dulek000
Otwórz wyeksportowany plik i wywal pierwszą linijkę. Może nieco pomoże.
Dexterxx
Jeśli masz sporo tych kontaktów to lepiej i szybciej Ci będzie użyć gg6 i nim eksportować listę.
kzzz
Trochę dziwne, ja przy takim komunikacie klikam NIE i wszystko się importuje pięknie jak ta lala wink.gif Spróbuj to zrobić wtyczką exPIMP, jeśli to nie pomoże to pogłówkujemy nad innym rozwiązaniem.

EDIT: Albo spróbuj po prostu otworzyć ten plik w notatniku i wywalić linijkę o którą sie czepia.
Z wyżej wymienionymi radami powinno raczej pomóc smile.gif
Dexterxx
gg7 nie eksportuje już w xml'u ? gg.dll chyba tego nie obsługuje.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.