Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt FAQ
Konnekt | Forum > Pomoc > Porady (FAQ)
Wizard
Konnekt FAQ

http://kfaq.info/


Witajcie! Atmosfera jest jaka jest, zwłaszcza po ostatnich wydarzeniach. Jednak przez ostatnie miesiące kilkoro ludzi miało na uwadze pomoc w rozwoju Konnekt’a, na swój sposób. I tak oto, swoją premierę w dniu dzisiejszym ma rozbudowane FAQ do naszego K, potocznie zwane kFAQ. Pewnie pojawią się głosy, czemu tak późno, czy to miało sens… Uwierzcie, że plany były zgoła odmienne od rzeczywistości, która spłatała nam figla. Więcej szczegółów z pewnych względów nie mogę podać. Cieszmy się tym, co jest smile.gif. FAQ obejmuje 6 głównych sekcji, w których znajduje się 46 rozdziałów oraz 69 podkategorii.

Ogromne podziękowania dla kilku osób – Szczeniaka 191, LooL’a, którzy znacząco wpłynęli na to co jest – m.in. layout wink.gif. Serdecznie dzięki dla Jarka za udostępnienie serwera + domeny, bez tego byłoby ciężko. I innym osobom, którzy swoimi poradami i prawami autorskimi pomogli.

Błędy i sugestie proszę zgłaszać tutaj na forum.

Pozdrawiam!
LooL
Ciesze się, że mogłem dać cos od siebie. smile.gif
Głównym pomysłodawcom i autorem jest Wizard, to jemu nalezą się największe brawa.
Gdyby nie Jarek, FAQ pewnie dalej lezałoby u Wizarda na dysku.
Mam nadzieje ze komus się to przyda.

Enjoy.
JarekMk
Na zdrowie koledzy, na zdrowie smile.gif
kzzz
Doskonały, rozbudowany, po prostu świetny smile.gif Na pewno pomoże niektórym, którzy po prostu opcji konfiguracyjnych się boją, bądź nie ogarniają.

Brawo panowie, oby tak dalej wink.gif
banny
Istnieje w takim razie nadzieja, że jakoś cały projekt z powrotem ruszy... wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.