Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt nie zapisuje do kolejki na serwerze?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
kox
Zauważyłem, że jesli ktoś jest niedostępny, to nie mogę wysłać do niego wiadomości. Jeśli koleś się ukrywa, to wiadomość do niego dotrze i jest OK, ale jeśli jest niedostępny, to ja dostaję wiadomość, że prawdopodobnie nie dostarczono i koniec.. wiadomość nie ląduje w kolejce na serwerze gg i nie dotrze do adresata gdy ten się pojawi.
Coś się zmieniło w tym względzie ostatnio? Przed wersją 106 czegoś takiego nie miałem (może nawet 105, ale ona żyła za krótko by sprawdzić).
MiLKA
z przykroscia musze potwierdzic sad.gif aczkolwiek, sprawdzilem dodatkowo na EKG (kompilacja ze snapshota wczorajszego), ze na nim to samo sie dzieje. Wiec to nie jest wina Konnekta.
piotr.ek
Nic nie wniose nowego do tematu, ale potwierdzam... i ubolewam, aczkolwiek nie najezdzam, skoro EKG ma podobnie wink.gif Moze przejsciowe klopoty z serwerami? Oryginalne GG w ogole raportuje nie dostarczenie? (bo wydaje mi sie, ze nie)
paveleck
QUOTE
Z powodu zwiększonej ilości wysyłanych wiadomości między użytkownikami Gadu-Gadu w dniu dzisiejszym spółka sms-express [ właściciel Gadu-Gadu ] postanowiła nie zapisywać na swych serwerach wiadomości wysyłanych do użytkowników niedostępnych z obawy przed potencjalnymi awariami [ tak zwanymi padami ] serwerów.
Co oznacza, że wszystkie wiadomości wysłane do osób niedostępnych nie dotrą do adresatów.

takie info mozna przeczytac na stronie gg3d.com
widac GGT postanowilo zrobic prezent na swieta tongue.gif;dobrze ze rano kiedy wysylalem zyczenia wszystko dzialalo
kox
I wszystko jasne.. niech to szlag. Mam nadzieję, że nie wejdzie im to w krew :?
werw0e
i jak tu nie przesiadać się np na jabbera:/
gg - spierdalać
Kondi
u mnie jest dokladnie ten sam motyw, i czesto sie to dzieje az mnie to denerwuje (i tak sadzilem ze malo prawdopodobne zeby 'chlopaki od konnekta' cos zrabali) laugh.gif
blindman
no to w sumie dobrze ze nie wina nowej wersji konnekta, ale takie cos jest bardzo uciazliwe i najlepiej zeby jak najszybciej powrocili do starych pozadkow...a z jabbera za malo osob ciagle korzysta sad.gif sad.gif sad.gif wiec trzeba sie meczyc z gg i reklamowac moze jabbera
pozdro
Puma
Niedawno gg wysiadło i jak odżyło to dostałem wiadomości od dwóch osób sprzed paru dni :evil:
case
QUOTE(Puma)
Niedawno gg wysiadło i jak odżyło to dostałem wiadomości od dwóch osób sprzed paru dni  :evil:

mialem to samo przed chwila...

pogratulowac serwerow
piotr.ek
Haha... to prawda biggrin.gif Dostalem wlasnie wtorkowe wiesci wink.gif Niezle... Rozwala mnie coraz bardziej ta siec.
Matzec
Narzekacie na gg, a tu właśnie serwer jabberpl.org padł :P
Olórin
tylko ze jabberpl(i inne serwery) nie bieze zadnych oplat za korzystanie, a w gg są bannery za które niezłą kase zgarniają

Banner:18 tys zl za dzien od pn-do pt, 15 tys w weekend
wyskakujące okno: 15 tys pn-pt, 10 tys weekend
Matzec
Olórin -> mnie o wyższości jabbera nad gg przekonywać nie musisz :)
PS. my tych bannerów i tak nie oglądamy ;)
case
QUOTE(Matzec)
my tych bannerów i tak nie oglądamy wink.gif

i niech tak pozostanie :wink:
kox
Na sieć gg można narzekać całymi dniami, ja staram się puszczać im to w niepamięć, bo jaka by nie była, to dzięki niej poznałem swoją dziewczynę.
Wesołych Świąt GGTeam smile.gif
piotr.ek
Mam dziwne wrazenie, ze admini serwerow sieci GG znow zrobili nam rownie mila niespodzianke, jak na swieta sad.gif Wiocha maksymalna, w jakiejs innej sieci (tlen, wpk, jabber, icq) cos takiego tez sie zdarza?
QUOTE(werw0e)
i jak tu nie przesiadać się np na jabbera:/
gg - spierdalać


buahahaha true

QUOTE
Niedawno gg wysiadło i jak odżyło to dostałem wiadomości od dwóch osób sprzed paru dni
to pewnie byla tego wina ze usluge wysylania wiadomosci do niedostenych wylaczyli pozniej niz samo dojsice takich wiadomomosci - czyli wiadomosci jeszcze byly na serwerze ale nie zostaly wyslane - cieszcie sie ze je dostaliscie :> bo innym przepadly smile.gif

QUOTE
Narzekacie na gg, a tu właśnie serwer jabberpl.org padł tongue.gif

jeden a serwerow jabbera jest ogrom
QUOTE
Mam dziwne wrazenie, ze admini serwerow sieci GG znow zrobili nam rownie mila niespodzianke, jak na swieta  Wiocha maksymalna, w jakiejs innej sieci (tlen, wpk, jabber, icq) cos takiego tez sie zdarza?
nie - najwyzej pad z powodu przeciazenia serwera
a gg nie pokusilo sie o powiadomienie uzytkownikow o wylaczeniu przesylania wiadomosc ha! jaka ta firma jest powazna
Puma
QUOTE(MEK)
QUOTE
Niedawno gg wysiadło i jak odżyło to dostałem wiadomości od dwóch osób sprzed paru dni
to pewnie byla tego wina ze usluge wysylania wiadomosci do niedostenych wylaczyli pozniej niz samo dojsice takich wiadomomosci - czyli wiadomosci jeszcze byly na serwerze ale nie zostaly wyslane - cieszcie sie ze je dostaliscie :> bo innym przepadly


Mylisz się, wiadomości dostałem podwójnie tzn. parę dni temu i właśnie wtedy dodatkowo. Byłem zaskoczony, chyba każdy by był :evil:
wiedz wytlumacz fakt ze inni nie dostali i nie dostana - skoro sie myle smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.