Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z plikiem "cfg.dtb" - bardzo prosze o pomoc
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
intoTheNight
Czesc!

Mam podobny problem jak wielu tutaj na forum, zresetowałem komputer i pojawia mi sie błąd, że plik "cfg.dtb" nie może zostać przeczytany. Ma on rozmiar 20kb, sprobowałem go usunąć wtedy pojawia sie komunikat "nie posiadasz uprawnień do otwarcia pliku cnt.dtb". Probowałem też utworzyć nowy profil i skopiować tam plik "cfg.dtb" i wtedy pojawia sie normalne okno wyboru profilu i wpisania hasła, jednak moje hasło nie działa, pojawia sie komunikat, że błędne. Bo moj profil był właśnie zabezpieczony hasłem.

Prosze o pomoc, czy z moim profilem da sie jeszcze coś zrobić?

pozdrawiam
adam
Dexterxx
Jaki system? Jeśli vista to przeszukaj jeszcze raz forum, bo już się wygadałem nie raz na ten temat.
intoTheNight
QUOTE(Dexterxx @ 18.08.2008 - 13:56) *

Jaki system? Jeśli vista to przeszukaj jeszcze raz forum, bo już się wygadałem nie raz na ten temat.


Windows Xp
Dexterxx
Sprawdź czy masz uprawnienia do zapisu itp w tym folderze. Spróbuj przenieść gdzieś folder konnekta i z tej nowej lokalizacji odpalać, jeśli masz configi zapisane w nim.
intoTheNight
QUOTE(Dexterxx @ 18.08.2008 - 16:14) *

Sprawdź czy masz uprawnienia do zapisu itp w tym folderze. Spróbuj przenieść gdzieś folder konnekta i z tej nowej lokalizacji odpalać, jeśli masz configi zapisane w nim.


dzieki za rade ale to nic nie pomogło. Założyłem nowy profil i tam skopiowałem archiwum rozmów z których udało mi sie odzyskac kontakty, ale to było bardzo męczące... nie mam juz zaufania do konnekta, za czesto sie coś z nim dzieje, najwyższa pora zmienić komunikator..

pozdrawiam
Dexterxx
To ciekawe, bo mnie konnekt chodzi stabilnie bez problemy już ponad 3 lata - odkąd mam ten sam system bez formatów...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.