Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Blad dotyczacy zakladania hasla
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
angelgab
Witam!
Mam nastepujacy problem - zalozyle sobie profil uzytkownika, a po jakims czasie dodalem do niego haslo.. teraz wszystko NIE dziala prawidlowo, bo po wpisaniu hasla (prawidlowego oczywiscie:) ) wyskakuje mi jakis durny blad ze nie mam dostepu do jakiejs tam bazy... Moze ktos cos wie na ten temat? Tymczasowo zalozylem drugi profil, ale sie az boje zabezpieczyc go haslem:) Usunac profilu nie chce, bo mam troche waznych danych w historii rozmow..
Pozdrawiam wszystkich!
angelgab
Dzieki serdeczne za pomoc lamerowi:))) Wiem ze tego typu posty moga denerowac, ale sam na to nie wpadlem
SandmmaN
QUOTE(angelgab)
Dzieki serdeczne za pomoc lamerowi:))) Wiem ze tego typu posty moga denerowac, ale sam na to nie wpadlem

Lamer to taki ktoś kto nic nie wie a twierdzi ze wie wszystko (w skrócie).
Ty jestes poprostu osobą która ma niedlugo kontakt z Konnektem i z tym forum. W uzasadnionych przypadkach i przy sprzyjającym humorze wink.gif mozna odpowiadac na podobne pytania kilkukrotnie (nie mówie tu bynajmniej o "opisach statusów na liscie kontaktów", etc. tongue.gif :twisted:).
Pzdr.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.