Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skąd ściągnąć tego kbota?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
tacka
Hmmm... wszędzie widze tylko skrypty,a nie ma nigdzie samej wtyczki :\
Prosze o jakis link... 8)
Sahasrara
Lepiej daj sobie spokój... Kbot jest piekielnie niestabilny, dawno już nikt przy nim nic nie robił - hao co prawda ma źródła, ale niestety nie zanosi się by ktoś chciał wskrzesić tego kolosa. A szkoda, to naprawdę potężne narzędzie...

Jeśli nadal chcesz stawić czoła dziesiątkom zwiechów itp. poszukaj wątku o kbocie w @Dev, tam jest link.
tacka
No dobra to dam sobie spokój lepiej ... od niedawna korzystam z konnekta i uważam, że to naprawde dobry komunikatorek (wczesniej korzystałem z mirandy) przydałaby by sie obsluga tlenu smile.gif . Mam jeszcze jedno pytanko, a mianowicie: gdzie mam wgrac ten pliczek status.bmb (z ikonkami statusów) i gdzie to aktywować bo nie moge znaleźć tej opcji.

Z góry dzięki ! 8)
Sija
musisz utworzyc podkatalog w katalogu Konnekta [np. ggicons], a w nim kolejny podkatalog z nazwą zestawu ikonek [np. XP].

ew. później, musisz ustawić sciezke do tegoz podkatalogu [emoticons] w konfiguracji Konnekta [Ustawienia -> Wtyczki -> K.Style -> ggIcons]
tacka
thx .. i jeszcze ostatnie pytanie:

Jeżeli zarejestrowalem się jako beta tester to bede otrzymywał wersje beta automatycznie ? czy jak to działa ?
case
QUOTE(tacka)
thx .. i jeszcze ostatnie pytanie:

Jeżeli zarejestrowalem się jako beta tester to bede otrzymywał wersje beta automatycznie ? czy jak to działa ?

K sam Cie powiadomi o nowej wersji [i o nowych wtyczkach] mrugajaca ikonka w tray'u [zielona strzalka]
tacka
jeszcze jedno pytanko:

jest w okienku rozmowy cos takiego jak spis emotek? zainstalowalem sobie 1400 emot, a nie mam pojecia jak ich uzyc smile.gif przeciez nie bede patrzyl po nazwach gifów w katalaogu !! :[
Puma
QUOTE(tacka)
jeszcze jedno pytanko:

jest w okienku rozmowy cos takiego jak spis emotek? zainstalowalem sobie 1400 emot, a nie mam pojecia jak ich uzyc smile.gif przeciez nie bede patrzyl po nazwach gifów w katalaogu !! :[


nie ma czegoś takiego, spis emocjonek ma być lecz kiedy ...
niestety emocjonki możesz tylko pisać np. <wkurwiony>. wkażdym zestawie emocjonek jest plik tekstowy, w nim pisze co masz wpisać żeby dana emocjonka była widoczna.
tacka
łee.... no to zonk ... przeciez to podstawowa funkcja jak dla mnie sad.gif to jaki jest sens wypuszczania paczki 1400 emotek?? :[ ;(
Sahasrara
.. jest taki, że opcja ze spisem emot jest jak najbardziej w produkcji i powinna się pojawić stosunkowo niedługo. smile.gif
Ficket
Sahasrara --> Podaj mi proszę adres, z którego mogę ściągnąć K.Bota albo chociaż adres wątku na forum, w którym podany jest ten url... smile.gif
SandmmaN
QUOTE(Ficket)
Sahasrara --> Podaj mi proszę adres, z którego mogę ściągnąć K.Bota albo chociaż adres wątku na forum, w którym podany jest ten url... smile.gif

Już chciałem pisać posta "wyrażającego mój wielki podziw dla nieumiejętności szukania po forum" gdy zobaczyłem że w wątku o K.Bocie link do pliku został usunięty :shock: :twisted:
Ficket
SandmmaN --> Inaczej bym nie pisał tego posta... biggrin.gif
Flind
na stronie gg3d.com w dziale poswieconym konnektowi, a prowadzonym przez Olórina jest bodajże link do kBota
Olórin
link prowadzi do w/w wątku w którym jest niedziałający link
Sahasrara
Hehe, przepraszam za wprowadzenie w błąd, nie miałem pojęcia że sytuacja tak wygląda. smile.gif Ale częściowo rozumiem "władzę", statystyki "rąbnięć" Konnekta od razu lepiej wyglądają bez kbota...
UNK
u mnie kBot powodowal duzo bledow krytycznych, u niektorych bylo ich mniej u niektorych wiecej (temu zostala ona wycowana z "rynq"), ale odradzam Tobie sciagnie tej wtyczki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.