Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "Ukryj status przed nim" dla oddzielnych grup
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
pioootrek
Jeżeli mamy np. 4 grupy, przypuśćmy, że są to grupy A, B, C oraz D, chcemy ukryć status przed wszystkimi osobami znajdującymi się w jednej z tych grup, np. B.
Zamiast klikać na każdym oddzielnie prawym i dawać "Ukryj status przed nim", może była by możliwość aby tworząc grupę (czy też ją edytując), była dostępna opcja np. "Ukryj status przed osobami w tej grupie", czy coś koło tego.


To tylko gorący pomysł, na szybko (nawet specjalnie konto zrobiłem ^^), nie sprawdzałem czy już był czy też nie.



Pozdrawiam!
mariush
A nie można kliknąć pierwszą osobę w tej grupie LPM, przytrzymać shift i kliknąć ostatnią osobę w tej grupie, a potem"Ukryj status przed nim"?
WRON3k
@mariush, jeśli zaznaczy się więcej niż jedną osobę to w menu kontekstowym jest tylko Historia, Ignoruj i Usuń
mariush
Używamy tego samego konnekta?
StRuGi
A u mnie jest tylko historia i usuwanie.
mariush
Fakt, faktem, kliknięcie w dowolną opcję z kDodatków powoduje krytyka, ale np. ktp działa bez zarzutu, bo testowałem i wszystkim dochodził link.
WRON3k
no włączyłem KTP i mam tak samo jak u Ciebie, ale po zaznaczeniu i kliknięciu "Ukryj status przed nim" nic się nie dzieje, żaden kontakt nie zaznacza sobie tej opcji
mariush
Ano, właściwie nie działa tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.