Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowy protokół GG
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Yunior
Witam. Krążą wiadomości, że GG 8.0 będzie już na innym protokole zupełnie oparte. Czy są jakieś prace robione w tym kierunku by konnekt też to ogarnął ?? Bo nie mam ochoty wracać do GG. Wygląd brak wielu przydatnych wtyczek ... choć ich tworzenie zostało wstrzymane, ale nie o tym temat wink.gif

Z góry dzięki za szybką odpowiedz.

Pozdrawiam
mk89
a jakie są zmiany w protokole?
Yunior
Tego akurat nie wiem. Wiem, że nowe GG będzie opierać się na zupełnie innym protokole.
Lukas77
A ja myślę że to ściema, nie wiem czy sms express to dał do wiadomości czy to kolejna bujda która zaczęła "żyć własnym życiem" ale gdyby tak było na prawdę to wszyscy użytkownicy nawet oryginalnych gg musieliby migrować na nową wersję, myślę że dla niektórych byłoby to za wiele i wywołałoby chaos.
Gudowski
Hm, z tego co mi wiadomo to żaden "nowy" protokół, tylko program napisany od nowa, i tyle. Nie zrobią Ci nowego protokołu przy paru milionach użytkowników, polegli by w tej walce wink.gif
nowako84
QUOTE(Gudowski @ 29.09.2008 - 06:01) *

Hm, z tego co mi wiadomo to żaden "nowy" protokół, tylko program napisany od nowa, i tyle. Nie zrobią Ci nowego protokołu przy paru milionach użytkowników, polegli by w tej walce wink.gif

Panowie w tym szajsie nowymgg nic nie ruszają w protokole, jedyne co zrobili to gigantycznego muła rolnego na pulpit (żal.pl), ale dobrze bo więcej osób przesiądzie się na rześkiego lekkiego konnekta cool.gif
iSiEk
...który zmarł sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.