Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Emotki gg 7.7.0 [built 3746] pełna kompatybilność ;)
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Emotikony (kIEview)
DamnWamn
Witam

Poniżej znajduje się zestaw emotek z gg do konnekta

Podkreślam, iż są to wszystkie emotki (starsze, nowsze i najnowsze), do tego plik "emots" jest żywcem wzięty z gg (oczywiście po drobnych modyfikacjach), więc emotki działają identycznie na gg, jak i w konnekcie. cool.gif

Wersja w załączniku jest wersją poprawioną

Pozdrawiam.

DamnWamn
nowako84
QUOTE(DamnWamn @ 7.09.2008 - 08:46) *

Witam

Poniżej znajduje się zestaw emotek z gg do konnekta

Podkreślam, iż są to wszystkie emotki (starsze, nowsze i najnowsze), do tego plik "emots" jest żywcem wzięty z gg (oczywiście po drobnych modyfikacjach), więc emotki działają identycznie na gg, jak i w konnekcie. cool.gif

Pozdrawiam.

DamnWamn.-- file is missing --

jest ok
PB~
A mnie coś nie działa ten zestaw, kiedy ja wpisuje emotikony to pojawiają się poprawnie, a kiedy kontakt z którym rozmawiam, to niektóre emotikony przedstawiane są w formie tekstowej.

W czym problem?
nowako84
QUOTE(PB~ @ 16.02.2009 - 09:15) *

A mnie coś nie działa ten zestaw, kiedy ja wpisuje emotikony to pojawiają się poprawnie, a kiedy kontakt z którym rozmawiam, to niektóre emotikony przedstawiane są w formie tekstowej.

W czym problem?

też to zauważyłem po dłuższym użytkowaniu, oj stary Pani Iwonka chyba Cie zlinczuje za to tongue.gif
Piczon
Ludzie weźcie się w końcu za te emotki żeby były w pełni kompatybilne z gg7 bo to strasznie zniechęca użytkowników do konnekta, ja nie czaje o co chodzi w tym kodzie do komunikatora raz się wyświetlają raz nie dry.gif
DamnWamn
Hej wszystkim

Właśnie przypomniało mi się, że kiedyś tu założyłem temat - sory, że zostawiłem tu nieprzetestowane emoty. W załączniku jest nowy plik z działającymi emotami.

Jak będę miał chwilę, to skonwertuje emoty z nowego gadu na konnekta - tam już trochę więcej czasu zejdzie, bo są pewne małe utrudnienia.

Zdrówko!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.