Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problemy ze statusami i wygladem
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
qwerty1
witam, chcialabym spytac o pare rzeczy:

1. czy istnieje jakas wtyczka usprawniajaca ustawianie opisow? bo te, ktore aktualnie mozna sciagnac przez aktualizacje tylko komplikuja zycie i zabieraja czas, poniewaz: zanim zakoncze program, musze recznie przestawiac opis i nastepnie wlaczac opcje 'niedostepny', bo gdy od razu zakoncze program, moj opis zostanie taki jaki byl przy statusie dostepnym, tzn nie przestawi sie sam na status jaki byl wybrany do ukrytego/niedostepnego. gneralnie chodzi o to, czy mozna sciagnac skads wtyczke do konnekta, ktora zawieralaby menedzera opisow najlepiej podobnego do tego, jakiego ma Spik? to by bardzo ulatwilo zycie. jestem nowym uzytkownikiem konnekta i te wtyczki do opisow (kzmieniacz) sa bardzo niewygodne...

2. bardzo denerwuje mnie to, ze nigdzie nie moge znalezc opcji, ktora wstawi zwykla, pozioma, jednopixelowa linie wybranego koloru oddzielajaca wiadomosci wyslane i otrzymane a takze oddzielajaca od sieie kontakty na liscie kontaktow... probowalam w formatowaniu pol wstawic <hr>, ale niestety nie zamienia sie to na linie. w jaki sposob moge taka linie wstawic i sformatowac ja? moze mozna gdzies dolaczyc jakis plik css?

3. jak zmienic kolory (tlo) wiadomosci wyslanych i otrzymanych w oknie wiadomosci? znalazlam tylko opcje zmieniajace tlo czesci okna, w ktorej piszemy i tej, w ktorej pojawiaja sie wyslane i otrzymane wiadomsci, ale opcji, ktora pozwalalaby na zmienienie poszczegolnych tel wiadomosci wysanych i otrzymanych juz nie...

4. w zaden sposob nie moge sprawic, zeby wyswietlaly mi sie poprawnie opisy (wyswietla sie tylko jedna linijka kazdego opisu). mam zaznaczone opcje 'zawijaj napisy', ale ona nie zawija ich, lecz ucina, gdy nie ma na nie wiecej miejsca w pierwszej linijce. da sie to jakos zmienic?

5. jak usunac pasek sieci, ktory ze tak napisze, zagraca miejsce w oknie glownym?

6. czy da sie okno rozmowy (z wieloma zakladkami) wstawic jako zakladke do glownego okna progamu? dwa okna od komunikatora latajace po pulpicie to juz balagan...

7. gdy dana osoba na liscie kontaktow nie ma ustawione zadnego opisu, to czy mozna usunac ta linijke (przy zaznaczonej opcjii, gdy opis wyswietla sie pod nazwa kontaktu), na ktorej ma pojawiac sie opis? pusta linijka, gdy dana osoba nie ma zadnego opisu jest zbedna i imo szpeci...

narazie to by bylo tyle. jak sobie jeszcze cos przypomne, to dopisze. ;]
SkkF
1. kZmieniacz
2. Musisz pobawić się stylem okienka rozmowy, to akurat żaden problem, jakby coś to pisz na pw.
3. To samo co w 2
4. Wg. mnie najlepiej ustawić opisy, aby pokazywały się dopiero po najechaniu myszką na kontakt, da się do tego przyzwyczaić, jest wygodniejsze i estetyczniej wygląda wink.gif
5. Usunąć chyba się nie da, ale możesz usunąć podpisy i przesunąć za krawędź tak, aby nie był widoczny
6. ?
7. Nie da się.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.