Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: mój konnekt się "wyzerował"
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
mana
Witam!
forum czytam od dawna,korzystałam z wszelkich wskazówek i porad. Ale dzisiaj mój konnekt zwariował i nie znalazłam rady na forum więc postanowiłam się zarejestrować.
Dzisiaj po włączeniu K. pokazało mi się okienko startowe konnekta,które mnie zdziwiło ponieważ już dawno je wyłączyłam w opcjach.Po kliknięciu w okienko pokazał się pusty (pierwotny) stan konnekta. Wyskoczyła informacja,że mam wpisać swój numer gg i hasło,aby móc z niego korzystać.
Mój profil istnieje,są wszystkie pliki na dysku,nie pojawił się żaden błąd krytyczny. Po prostu K. sam się wyzerował. Nie ma nic co ustawiałam. Próbowałam podmienić pliki na inny profil,ale to nic nie daje. K. mam już 1,5 roku i do tej pory nie miałam z nim żadnych problemów.
Czy jest jakaś rada,żeby wszystko wróciło do normy czy po prostu muszę zacząć wszystko od nowa?

ps.w trakcie błędu zapisały się 4 logi więc nie wiem,który jest dobry sad.gif

EDIT:
wszystkie wtyczki,które instalowałam są ale w żadnej nie ma zapisanych ustawień...np.adresów kont,adresów rss itd
Sad
A profile masz w katalogu K czy w DocumentsAndSettings?
mana
w katalogu K.
Sad
Sprawdz w "HKEY_CURRENT_USER\Software\Stamina\Konnekt" czy masz dobrą ścieżkę w "InstallDir".
mana
Ścieżka jest do folderu konnekta
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.