Hi.

Zauważył ktoś, lub może miał takie problemy; iż w protokole gg czasami jest źle eksportowana lista kontaktów?

Mianowicie około 2 lat temu gdy używałem od nowości konnekta, miałem taki właśnie problem.
Zdarzało się, że wyeksportowana lista, po zaimportowaniu jej w Gadu-Gadu, bądź w Konnekcie or innym komunikatorze, Człowiek X który powinien mieć numer 666, w zimportowanej liście miał numer który w orginale powinien należeć do innej osoby z listy, np. Człowiek Y.

Nie mogłem dojść do tego czemu się tak działo. Obecnie używam Mirandy|Tlena i mam 430 kontaktów, nie uśmiecha mi się trochę znów bawić ze sprawdzaniem kto jest kto.. tymbardziej że wtedy to się działo przy może 50-60 osobach na liście.

Obecnie Gadu-Gadu 8.0 eksportuje listę w nowym formacie, i wyeksportowana lista ma prawo robić problemy w starszych klientach Gadu-Gadu.

Tu me pytanie do Was, starych wyjadaczy ;-)

Czy macie takie problemy z listą kontaktów? W tym czy eksportowana i importowana jest poprawnie.
Oraz drugie najważniejsze pytanie. Czy konnekt w końcu parzy kawę? smile.gif

Chętnie bym na niego wrócił tylko boję się że sytuacja się powtórzy i burdello będzie.

Z góry dzięki, pzdr.
ph34r.gif