Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ustawienia->ustawienia
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
bysiu
Ustawienia->ustawienia

czy tylko mi się wydaje, że ta zakładka w ustawieniach z AŻ 1 (słownie: JEDNĄ) opcja do ustawienia wygląda co naj mniej śmiesznie? może by gdzieś przenieść to całe jedno ustawienie ? albo jakieś inne tam wciśnąć, co by samotne się nie czuło? biggrin.gif
paveleck
niektorzy to lubia szukac dziury w calym...........
bysiu
wiem, że się czepiam. no ale jak to wygląda. masz zakładkę "ustawienia", spodziewasz się nie wiadomo czego, a tu cała jedna opcja smile.gif
piotr.ek
QUOTE(bysiu)
wiem, że się czepiam. no ale jak to wygląda. masz zakładkę \"ustawienia\", spodziewasz się nie wiadomo czego, a tu cała jedna opcja smile.gif

Mysle, ze na porzadki w ustawieniach jeszcze przyjdzie czas smile.gif (nie mowie jednak, ze nie masz racji)
Aule
A może pole wyboru o nazwie "tryb początkujący", czy jakoś. W trybie tym opcje dodatkowe po porstu byłyby ukryte, np serwery itp. Co na to Wy i Hao?
piotr.ek
QUOTE(pz16)
A może pole wyboru o nazwie \"tryb początkujący\", czy jakoś. W trybie tym opcje dodatkowe po porstu byłyby ukryte, np serwery itp. Co na to Wy i Hao?

Pomysl nieglupi smile.gif Np. Spybot ma dwa tryby uruchomienia - easy i advanced. Skonczyly by sie wreszcie narzekania... Moze rzeczywiscie warto zrobic jednego porzadnego wizarda, ktory w kilku krokach pozwalalby m.in. na wybor styli do kIEview z okienkiem podgladu od razu itp.?
Aule
Wiem, że pomysł niegłupi. biggrin.gif Nie tylko SpyBot tak ma. Widziałem kilka innych programów, które też mają dwa, lub więcej trybów. Wizard jest też wskazany. Najlepiej, jakby w trybie zaawansowanym trzeba by było mieć kono beta, a w trybie dla początkujących nie.
piotr.ek
QUOTE(pz16)
Wiem, że pomysł niegłupi. biggrin.gif  Nie tylko SpyBot tak ma. Widziałem kilka innych programów, które też mają dwa, lub więcej trybów. Wizard jest też wskazany. Najlepiej, jakby w trybie zaawansowanym trzeba by było mieć kono beta, a w trybie dla początkujących nie.

Noo.. z tym kontem to chyba troche jednak przekombinowane juz smile.gif
Aule
Dlaczego? Tylko ci co już troche umieją( tzn. rejestracja na stronce) mogliby zgłaszać błedy, a nie początkujący (błędy typu "Nie mam opisów pod kontaktami") tongue.gif Według mnie to dobry pomysł, szczególnie, że słyszałem głosy za przywróceniem konieczności rejestracji. Po prostu ci co za dużo nie umieją nie musieliby sie rejestrować. To wcale nie jest przekombinowane.
Aule
Jak sie uda to może coś być w katalogu nowego. Hehe. Wtyczka ukrywająca część funkcji. Niestety, nie wszystie które chciałem, bo nie moge znaleźć ich identyfikatorów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.